Datça Yarımadası’nın en özel bölgesi olan Gebekum sahilindeki Flow DatçaSurf & Beach Hotel, doğa ile baş başa kalabileceğinizi bir tatil vadediyor size.

Flow Datça Surf & Beach Hotel, yarımadanın en özel bölgelerinden biri olan Gebekum Sahili’nde yer alıyor. Mitolojik efsaneye göre deniz kızlarının hikayesi bu sahilde Doris ve Neros’un sevdasıyla başlyor. Tarih deniz kızlarından mı esinlenirbilinmez ama sahile kumulları ve yalı taşlarını armağan ediyor. Yöre halkı milyonlarca yıllıktarihi kumulların oluşturduğu bitki örtüsünü sırt üstü uzanmış gebe bir kadına benzetiyor. Kendi kendini çoğaltarak yayılan kum tanecikleri de adının nedeni belki. Eylül ayında kumları bezeyen kum zambakları ise doğanın başka birmucizesi. Birgelin edasıyla süsler sahili…

Flow Datça ile geçmişe, yöreye ve doğaya saygı ilkesiyle bir konseptyaratılmış… Zeytin ağaçları, Datça hurmaları, palmiyeler, ege ve akdeniz bitkileri ile bezenmiş 22 dönüm yeşil bahçe ve göz alabildiğince uzayan Gebekum Sahili, eşsiz Flow doğasını oluşturuyor… Dört adet taş ev içinde yer alan ve bahçeyle bütünleşen odalar ve mimar Murat Artu tarafından projelendirilen iki katlı modern konak ise ege kültürünün yansıması. Modern konforun tüm detaylarının her bir duyuya hitap ettiği bir iç dekorasyon anlayışı, sadelik ilkesi, yalın renkler doğal malzemeler uyum içinde 38 odaya yayılıyor.

Flow’un kelime anlamı akış. Hayata keyifle akmanız için tasarlanmış bir yer. Bir yer düşleyin. Kalabalıktan uzak sakin bir huzur, zamanın arkasından koşmadan kendiniz ve doğa ile baş başa kalacağınız… Deniz,güneş,havuz… Bırakınızkendinizidoganın güzelliğine!