Yaz aylarında zamanın büyük bir kısmı açık havada geçiyor. Havaların ısınmasıyla bahçe ve balkonlarında mobilya alacak kişilerin en çok merak ettiği konuların başında ise yeni trendler geliyor.

2019 yaz sezonunda da bahçe, balkon ve teras gibi açık hava mekanlarda konfor ve çok işlevsellik ön planda. Bahçe mobilyalarında son dönemlerde çok farklı tarzlar bir arada sunuluyor. 2019 yılında da bahçelerde neredeyse her tarz konuşacak diyebiliriz. Bu yıl bahçeler tek düzelikten çıkıyor. Yine karışık materyallerden oluşan serilerle karşılaşıyoruz. Ahşap, metal, kumaş, ip gibi çeşitli materyalleri bir arada görüyoruz. Dış mekan mobilyalarında her malzemeden ürünle karşılaşıyoruz. Dolayısıyla da ürünleri seçerken kişisel tercihler devreye girecek. Tamamen doğal görünümlü bahçe mobilyası sevenler, tik malzeme bir ürünle dış mekanlara prestijli ve estetik bir görünüm kazandırabilecek. Alüminyum ve sentetik rattan ürünler hafif olmaları ve yüksek dayanıklılık göstermeleriyle tercih sebebi olabilecek. Bu malzemelerin kombin halde kullanıldığı mobilyalar da bahçelerin gözdesi olacak. 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında her zevke uygun ve evlerle uyum sağlayacak farklı malzemelerin şaşırtan kombinasyonlarını göreceğiz. Cesur tasarımlar, geometrik şekiller, koyu renkler ise başrolde olacak.

Konfor Ön Planda

Mobilyalar evlerin ve bahçelerin en değerli objeleri, bahçe ise insanlar için keyfin ve rahatlığın ön sıralara konulduğu bir alan. Bu nedenle bu alanlar uzun zaman zevkle kullanacağımız parçalardan oluşmalı. Dolayısıyla trendleri takip etmekle birlikte genel olarak bahçe mobilyalarında fonksiyonelliği ve konforu ön planda tutmak uzun süreli mutluluk sağlıyor. Tüketicilerin tercihleri genel olarak kaliteli, dayanıklı, uzun ömürlü, bakımı kolay ve rahat ürünlerden yana oluyor. Bu nedenle keyif anlarımıza eşlik eden bu nadide parçaların 2019 yılında rahatlığıyla ön plana çıktığını göreceğiz. 2019 yaz koleksiyonlarında tasarımı ve kalitesi ile öne çıkan kullanıcı dostu pek çok iddialı ürünle karşılaşacağız. Konfor, dayanıklılık ya da estetik görünüm gibi kriterler tik ağacı, sentetik rattan ve alüminyum malzemelerle rahatlıkla sağlanabilecek. Önemli olan tüketicinin hangi kriterleri ön planda tuttuğu ve buna göre doğru seçim yapıp yapmadığı.

SK CONCEPT DUVAR KAĞIDINDAN FAZLASI

•••
Uzmanlığı duvar kağıdı olan SK Concept'in ortakları Serenat ve Cem Kolcu ile ürünleri, sundukları danışmanlık hizmetleri ve 2019 yılı duvar ...