Kuruluşunun 270. yılını kutlayan yaşam tarzı markası Villeroy&Boch, dünyada 125 ülkede bulunuyor. Türkiye’de ise Demsa bünyesindeki Galleries Lafayette ve Harvey Nichols mağazalarında ve Demsa’nın açacağı Home mağazalarında satılacak.

Uzun yıllar Türkiye pazarında lüks sofra sektöründe lider konumda olan dünyaca ünlü Villeroy&Boch firması Türkiye tek yetkili satıcılığını Demsa’ya verdi. 1748 yılında Almanya’da kurulmuş olan şirket, yenilikçi, geleneksel ve sıra dışı stili ile tanınmaktadır. Villeroy&Boch’un başarısının açıkça görünen sırrı, geleneksel ile moderni uyumlu ve başarılı bir şekilde birleştirmesidir. Ünlü biryaşam tarzı markası olarak lleroy&Boch, banyo ve sofra ürünleri ile 125 ülkede aktif olarak bulunmaktadır. Bu sene 270. yılı kutlayan Villeroy&Boch, Demsa ile Türkiye’de güçlü bir büyüme stratejisi içinde bulunuyor. Demsa bünyesindeki Ga- leries Lafayette ve Harvey Nichols mağazalarının dışında Villeroy Boch sofra ürünleri Demsa’nın Türkiye genelinde açacağı Home mağazalarında da satılacak.

Quinsai Garden

Villeroy&Boch’un “Quinsai Garden” serisi sizi, doğunun gizemli dünyasına, IpekYolu’nun uzandığı Quinsai şehrine götürüyor. Görkemli çiçekler ile bezeli şıklık, “Quinsai Garden”ın modern formu ile bütünleşen romantik çiçeklerle bezeli dekoru ile hayat buluyor. Sofralarda egzotik çiçekler ile süslenmiş bir sanat eseri yaratan “Quinsai Garden”ın desenlerinde resmedilen her bir çiçek farklı bir anlam ifade ediyor; şakayık bereketi, kamelya cömertliği, manolya kadınlara saygıyı, krizantem ise cesareti simgeliyor ve sofrada büyülü bir atmosfer yaratıyor. Arka planda yer alan narin şal desenleri, bu modeli harika bir sanat eserine dönüştürüyor.