* Teoxane Recover Complexion SPF 50

Patentli Resilient Hyaluronik asit içeriğine sahip, yeniden yapılandırıcı güneş koruyuculu renkli pata krem, koruma ve pigment düzeltici özelliklerinin yanı sıra renkli dokusuyla da kusurları kapatıyor.

* Bioderma, Photoderm Nüde Touch SPF 50

Sadece bu üründe olan sıvıdan pudraya dönüşüm ile karma ve yağlı ciltlere özel bir güneş koruyucu. 8 saate kadar mat bir görüntü ve cilttonu bozukluklarında kısa sürede düzelme sağlıyor. Formülünde bulunan salisilik asit; cilt dokusunu pürüzsüzleştiriyor. Kapriloil glisin; üretilen sebum miktarını düzenliyor.

* Daylong Ultra SPF 30 Spray

Düşük yoğunluğuyla sakallı yüz ve tüylü deride rahatlıkla kullanılabilen ürün, erkek cildi için ideal. Ürün ayrıca suya ve terlemeye karşı da ekstra koruma sağlıyor.

* Environ Skin Essentia AVST

Gel Cildinizdeki Avitamini eksiğini giderseniz de dışarıya çıktığınızda güneşin de etkisi ile bu vitaminin %80’i bozuluyorve %20 ile evimize geri dönüyoruz. Bu nedenle Environ ciltte herhangi biryan etki oluşturmayan yazın da güvenle kullanılabilen Avitamini serisini üretti.

* Nuxe, Yüz ve Vücut Spreyi

Her cilt tipinde kullanılabilen dört güneş filtresinin birlikteliği sayesinde kolayca emilen ve güçlü anti-oksidanlar (pirinç özü, biberiye özü ve pancar kökleri) sayesinde güneşe bağlı erken yaşlanmayı ve koyu renk lekeleri önlüyor.

* La Roche Posay

UV ısınlarına karşı çokyüksekve etkili koruma sağlar. Jel-krem dokusuyla hızlı emilir ve beyaz leke bırakmaz. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. İçeriğindeki Airlicium ™ ile parlama karşıtı ve yağ dengeleyicidir; karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için uygundur. İçindeki mikro pigmentler sayesinde cilt tonu- nueşitler, kapatıcılıksağlar.