MESSIKA’NIN ÖZGÜRLÜK MANİFESTOSU NİTELİĞİNDEKİ YENİ KAMPANYA YÜZÜ ÜNLÜ MODEL KENDALL JENNER OLDU. MESSIKA’NIN YENİ KOLEKSİYONU, MARKANIN ÖZÜNDE OLDUĞU GİBİ GENÇ, DİNAMİK VE ENERJİ DOLU TIPKI ÜNLÜ SÜPERMODEL KENDALL JENNER GİBİ! GENÇ, ENERJİK VE ÖZGÜR STİLİYLE MODA İKONU MERTEBESİNE YÜKSELEN YENİ NESİL MODELİN MESSİKA İLE ŞIK RANDEVUSUNA DAVETLİSİNİZ.

Moda dünyasının yükselen yıldızı Kendall Jenner ve mücevher dünyasının devlerinden Valérie Messika, Maison’ın yeni kampanyasını çekimi için Güney Fransa’da bir araya geldiler ve ortaya hem doğanın hem de koleksiyonun güzelliğini gösteren ortaya harika kareler çıktı. Tüm bu görsel şova bir de Kendall Jenner eklenince harika bir kompozisyon olmuş. Etkileyici fotoğrafların altında ise Chris Colls imzası yatıyor.

Modanın dinamikliğini her daim sevdiğini gösteren işlere imza atan Valérie Messika’nın her sezon yarattığı mücevherleri buna da tanıklık eder nitelikte oluyor. Her duruma adapte olabilen mücevherler sayesinde markasını her zamankinden daha modern ve yenilikçi hale getirebiliyor. Bu da Messika’yı farklı bir noktaya taşıyor. Hal böyle olunca marka dinamiğini en iyi yansıtabilecek ve benimseyecek bir yüz arayışı içerisine giren Valérie Messika’nın iç güdüleri onu Kendall Jenner’a sürüklemiş. İyi ki de iç sesini dinlemiş diyebiliriz çünkü Jenner’ın markaya kattığı benzersiz enerji, koleksiyonun enerjisi ile tamamen doğru orantılı olmuş.

KENDALL JENNER’İN ÖNLENEMEZ YÜKSELİŞİ

Kendall Jenner’in modellik kariyeri, 2010 yılında Teen Vogue dergisine kapak kızı olmasıyla beraber 14 yaşında başlıyor. Buna takiben, pek tabii ki podyumların en çok aranan ve istenen yıldızı olarak dikkat çekme başlıyor. 2017 yılında “on yılın moda ikonu” olarak öne çıkarken Kendall, önde gelen tüm moda evleri tarafından aranan yüz olarak kariyerine devam ediyor. On yılın moda ikonu unvanını alması oldukça önemli dönüm noktası olsa da onu çocukluğundan beri tanıyan medya için pek şaşırtıcı değil. Oldukça ünlü bir ailenin mensubu olan Jenner, çocukluğundan beri kameraların karşısında büyümüş olsa da moda dünyasındaki şöhrete buna bağlı değil. Tamamen kendi kişisel başarısıyla bu noktaya gelen Jenner, tarzı ve duruşuyla da diğer aile üyelerinden oldukça farklı bir yol çiziyor… Yine diğer aile üyelerinin aksine kusursuz fiziği de bu yolda ilerlemesi için ona oldukça büyük bir destek sağlıyor.

Ünlü modelin Messika ile yollarının kesişmesi de aslında pek sürpriz değil. Çünkü Kendall, hem podyumda hem de günlük hayatında Messika mücevherlerini tercih ettiğini her daim gözler önüne seriyor. Bununla birlikte Messika kadınının çabasız şıklığını, özgür ruhunu ve modernliğini somut bir örnek haline getiriyor.

HAYRAN BIRAKAN TAVIR

Fotoğraflar Kendall’in zarif duruşu, doğanın birleşimi ile sonsuzluk etkisi yaratıyor. Gökyüzüyle birleşen denizin enginliğini yansıtan her fotoğraf bir özgürlük manifestosu… Seçimi ne olursa olsun, tavrı istihamını yansıtıyor. Atletik ve dinamik tarzı, enerjisini yansıtırken beden ve ruhun sağlıklı ilişkisine de bir örnek olan Kendall günümüzün alfa kadınını yansıtıyor.

KENDALL’IN MANYETİK ALANINA GİRİŞ

Özgürleşmiş ruhun özünü yakalamak için Avustralyalı fotoğrafçı Chris Colls, bir moda fotoğrafının estetiğini hareketli unsurlarla birleştirerek, Messika mücevherleri gibi çok dereceli bir yaklaşım sunuyor. Parmaklar, bilekler, dekolte ve boyunda bulunan mücevherler, güneş ışığının altında yansıma yaparken adeta bir ritim içinde dans ediyorlar. Kendall ise bir uyum içinde gözleri merceğe odaklanmış, markanın çekici ruhunu yansıtıyor. Bu birliktelik sayesinde Maison özgür kadınlarla olan bağını güçlendiriyor. Her anı dolu dolu yaşamanın güzelliği gibi, Messika mücevherleri de günlük hayatta her anımıza eşlik ediyor.

Valérie Messika, bu birlikteliği şu sözlerle açıklıyor; “Zarafet ve güç arasındaki ince ittifakı öne çıkarmak, gizemli ve hipnotik auraya sahip alfa kadın imajı yakalamak istedim; Kendall ise bunu benim için hayata geçirdi.”

Kendall Jenner ise markaya olan hayranlığını şöyle dile getiriyor; “Mesika’nın yeni kampanya yüzü olmak beni çok heyecanlandırıyor. Mücevherleri bana her zaman en sevdiğim şehirlerden biri olan Paris’i anımsatmıştır. Çekimler’de Messika’nın el işçiliğini takdir ettim, minik bir küpeye bile verilen incelik oldukça takdir edilesi.”