İtalyan mobilya koleksiyonu Visionnaire ile kış sezonunda, sanatla yaşayan huzurlu mekanlara sahip olabilirsiniz.

Visionnaire, mekanlara sanatsal dokunuşuyla konforu işlevsellikle, zarafeti ise dinamizmle buluşturuyor. Visionnaire, ilham verici isimlerden İtalyan mimar Fabio Bonfa ile yaptığı işbirliğinde, İtalyan tasarım kültüründe yer alan zamansız güzelliği sunan Legend Sofa’yı tasarladı. Fabio Bonfa, Legend Sofa tasarımı ile ilgili yaptığı açıklamada, tasarımlarında İtalyan tasarım kültüründe yer alan zamansız güzelliği temel aldığını söylüyor, işte söyledikleri: “Taşıdığı çizgiler ve kullanılan değerli materyaller, modanın katkısıyla ortaya çıkan bir çağdaşlık eğilimindedir. Aynı anda ikonik ama modern parçalar çok yönlülük ve kullanım kolaylığı ile karakterize edilmektedir. Legend Kanepe, hassas ve revize edilmiş kapitone kavramıyla zenginleştirilmiş çizgisel birparçadır.”

Visionnaire koleksiyonu bu yıl gösterişsiz ve şehirli kodların egemenliğinde monotonlaşmış mekanlar yerine, ilhamını doğadan alan natüralist formlarla karşımıza çıkıyor. Fazlalıklardan arındırılmış stil dekorasyon aritmetiğini ise doğal malzemelerle destekliyor. Ruhumuzu dinlendiren, auramızı dengeleyen derin ve nötral renkler koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında yerini almakta. Tasarım mobilya üretiminde avangarda dönüş eğiliminin yükselişini kanıtlamasına dokunulabilir, gerçek malzemelerle yaratıcı işler yapan Visionnaire,hayatı yaşanır kılan mutlu ev sahnelerini, minimalist ve şık çizgisiyle tamamlamakta.

Dünya markası Visionnaire, mobilya mekan dekorasyonunda huzuru ve hayalleri ince dokunuşuyla hayata katmakta. Visionnaire koleksiyonunun değerli ve eşsiz yeni çizgisini Etiler’deki marka mağazasında görebilirsiniz.