2015 yılında birbirinden farklı üç ruhun bir araya gelmesiyle kurulan LOL, her yeni koleksiyonda aynı heyecan ile modern çağ kadınının iddali ve şık giyinmesinin yanında, “cool” ve aynı zamanda rahat olmasının önemini vurguluyor. Bu fikirle LOL kadını, hem trendlere ayak uyduruyor hem de kendi tarzından ödün vermiyor.

LOL İlkbahar Yaz 2018 koleksiyonunda deri parçalar ile keten grubunun sade sıklığını, iddali military ceketler ve şortlar ile sweatshirt takımların rahatlığını, keten beachwear elbiselerle elegan görünüşü, denim grubuyla fermuarve lace-updetayları harmanlayarak hem iddali hem rahat giyimi müşterilerimize sunuyoruz.

Günlük şıklığa oversize kalıplar ile spor dokunuşlar, military parçalarve haki renklerle bahar havasının habercisi, deri parçalar ile gelen feminen ve iddialı tavır LOL ilkbahar yaz 2018 koleksiyonunun en belirgin özellikleri.

Kendi bakış açıları ve tavırlarını sezonun yükselen trendleri ile birleştirerekortaya çıkan koleksiyonlarla her geçen gün markanın daha fazla talep görmesi ve dünya modasında da etkin biryer edinmesi amaçlanıyor.