Koyu saçları, çıkık elmacık kemikleri ve kedi gözleriyle herkesin beğendiği yeni “topmodel” Bella Hadid’i mercek altına aldık.

Son zamanların en popülermodeli kesinlikle Bella Hadid. Her giydiği, söylediği, yaptığı sosyal medyada ve moda dünyasında gündem olan Bella, yer aldığı çekimler, reklam kampanyaları ve daha yaptığı birçok işle adından sıkça söz ettiriyor. Son günlerde 2017 Victoria’s Secret defilesine katılacağı haberiyle gündeme gelen Bella Hadid, Bulgari aksesuarlarının ve yeni parfümünün de kampanya yüzü oldu.

Bella Hadid, kesinlikle “topmodel” payesini hak eden biri. 20 yaşındaki genç manken, ablası Gigi’nin izinden kararlı adımlarla yürüdü ve büyük moda markalarının moda haftalarındaki podyumlarında yürüdü ve pek çok markanın da kampanya yüzü oldu. Bella Hadid, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Balmain, MarcJacobs,Topshop ve Dior gibi pek çok uluslararası markanın defilelerinde ve kampanyalarında yer aldı. Bella bugünden 3 milyon dolarlık servete sahip.

Moda dünyasının ilgisini çeken Bella Hadid’in güzelliği, cool stili, otantik tavırları gündemde.

BULGARI’NİN YENİ YÜZÜ

Tüm bunları göz önüne alınca, bir kozmetik markasının yüzü olması da kaçınılmazdı. Ve sonunda, Bulgari’nin önce aksesuar koleksiyonunun kampanya temsilcisi oldu, arkasından da markanın yeni çıkardığı parfümü Goldea, The Roman Night’ın yüzü oldu. Çiçek, misk ve sandal ağacı notalarını içinde barındıran bu yepyeni koku, son derece seksi bir koku. Markanın, tanıtım yüzü olarak bu derece beğenilen genç bir topmodeli seçmesine şaşmamalı!

Bella Hadid, on parmağında on marifet olan bir model! O, aynı zamanda Nike, Calvin Klein ve Tag Heuer’in de kampanyalarında başrolü üstlenmiş biri. Her yaptığı, her giydiği ile konuşulan, şaşırtan biri…

Bella Hadid’in bu yıl 18 yaşına basan erkek kardeşi Anwar da ablaları Gigi ve Bella’nın yolunda yürümeye karar verdi. Geçtiğimiz yıl bir mankenlik ajansına kaydolan Anwar, Teen Vogue dergisine kapak oldu bile.

Los Angeles, Kaliforniya doğumlu bu kardeşlerin babaları Arap asıllı biremlakçı, anneleriyse Hollanda asıllı eski bir manken. Anne Yolanda, Amerika’da yayınlanan “Beverly Hills’in Ev Kadınları” dizisiyle üne kavuştu. Anneleri, babalarından boşandıktan sonra müzikyapımcısı David Foster ile evlendi. Kardeşlerin mankenlik kariyeri de hem anneleri hem de üvey babalarının sayesinde gerçekleşti.

ABLASININ İZİNDE

Abla Gigi’nin mankenlik kariyeri iki yaşında Guess’in patronu Paul Marciano tarafından keşfedilmesiyle başlar. Baby Guess için mankenlik yapar. Ama derslerine zaman ayırabilmesi için bu erken kazanılmış ününe ara verir. Lisedeyken mankenliğe dönerve böylelikle kardeşi Bella için de mankenlikve ünlü olma yolunu açar. 2013 yılında liseden mezun olan Gigi Hadid, mankenlik kariyerine yoğunlaşmaya karar vererek New York’a taşınır. Yine Guess’in tercihidir. Üç ayrı Guess kampanyasında yer alır. Bella ablasının yanına New York’a taşınır ve onun bu kararı, Bella’nın mankenlik dünyasında onu izlemesine ve ünlü olmasına neden olur.

Bugün Bella, kendi adına ünlü birmanken! Adı duyuldukça Instagram’daki takipçisi de arttı ve bugün 15 milyona yakın takipçisi var. Herkes ondan daha pek çok iş yapmasını bekliyor.


AİLE BOYU ÜN

Moda dünyasının en ünlü isimlerinden Gigi ve Bella’nın kardeş olduklarını bilmeyen yoktur.

Gigi ve Bella Hadid… Son yılların en çok konuşulan, en sansasyonel kardeşleri… Skandalları, aşkları, servetleri herkesin dilinde. Geçtiğimiz yıl katıldıkları Victoria’s Secret defilesiyle, yılın en büyük şovunda birlikte yürüyen ilk kardeşler oldular. Ve Kasım 2017’de de iki kızkardeş, Çin’in Şangay kentinde yine Victoria’s Secret defilesinde birlikte podyumda olacaklar.