İtalyan şef Umberto Cavina’nın tarifleriyle hazırlanan menüde gerçek İtaylan lezzetler sunan PUNTO, sunduğu benzersiz tatların yanı sıra güleryüzlü ekibi, dikkat çekici dekorasyonu, keyifli atmosferiyle de misafirlerine hoş bir deneyim yaşatıyor. Menüsünde çorbadan salataya, makarnadan tatlıya her damak zevkine uygun yüzden fazla çeşide yer veren PUNTO, İtalya’nın en sevilen yemeği pizzalarıyla iştah kabartıyor. 20’den fazla çeşidin yer aldığı pizzaların malzemeleri de günlük ve taze ürünlerle hazırlanılıyor.

Pizza Aşkına

Afyon çiftliğinden günlük gelen suda mozzarella, taze domates ve anında tadını fark ettiren, taptaze fesleğenle servis edilen “Margherita” mutlaka denenmesi gereken pizzaların başında geliyor. Özel domates sos, mozzarella peyniri, kurutulmuş domates, karamelize soğan, siyah zeytin, kapari, taze kekik ve fesleğenli “Pizza Rossa”, özel domates sos, köfte, dilimlenmiş patates, mozzarella peyniri, taze fesleğen, parmesan peyniri ve kekikli “Köfte & Patates Pizza” ilgi çekenlerden…

Daha hafif tercihler yapan ve yediklerine dikkat edenleri de unutmayan PUNTO, eşsiz pizza deneyiminden mahrum bırakmıyor, içerisinde bulunan taptaze mozarellası, kapya biber, kabak ve patlıcanın buluşmasından meydana çıkan lezzet harikası Sebzeli Pizza ile daha hafif bir pizza seçeneği sunuyor. Daha acı soslardan hoşlanan ve pizzada olmazsa olmazım sucuk ve jalapeno uyumudur diyenler için Sriacha ise harika seçenekler arasında bulunuyor.

Deniz mahsulleri denilince akla gelen ilk lezzetlerden olan karides, kalamar, somon füme ve yengecin bulunduğu Deniz Mahsulleri pizzası fresh tadı ve damakta kalan enfes lezzeti ile hafızalarda yer ediniyor.

Günün her anına dokunan, taze, ev yapımı lezzetleriyle İtalyan mutfağının favori adresi PUNTO, kapıdan içeri atılan ilk adımdan itibaren İtalya’daymış gibi hissettiriyor. PUNTO, İtalya’nın sıcaklığını, samimiyetini, coşkusunu hissetmek ve gerçek bir İtalyan lezzet deneyimini yaşamak isteyenleri ağırlıyor.