Mercedes-Benz’in efsanevi S-Serisi yeni modeliyle yine kendine hayran bırakmaya geliyor. Prestijin ilk durağı, gücün efsanevi hali S-Serisi; trendlere yön veren tasarımıyla çıtayı her defasında en yükseğe çıkarmaya devam ediyor. Yeni S-Serisi de prestij, güç, tasarım ve teknolojisiyle bizi şaşırtmadı.

İleri Mercedes-Benz teknolojileri ve yeni nesil motoruyla performans algısını yeniden inşa eden yeni S-Serisi, size benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Onunla yolda hiç olmadığınız kadar güçlü aynı zamanda da rahat hissedeceksiniz. Gözlerin daima üzerinizde olmasına şimdiden hazır olsanız, iyi edersiniz.

Yeni S-Serisi’nin tasarım felsefesinin özündeyse mükemmeliyetçi bir bakış açısı hakim. Çizgileriyle ihtişamın ifadesine dönüşüyor, iç tasarımıyla bir sanat eseri görünümü elde ediyor. Tercihlerinize göre şekillen- direbildiğiniz ince detaylarsa yeni S-Serisi’ni size özel bir sanat eserine dönüştürmenizde yardımcı oluyor.

Teknolojisine baktığımızdaysa hayranlık veren akıllı yardımcılarla karşılaşmaya başlıyoruz. Sürekli güncellenen ileriye dönük teknolojik yardımcılarsizi yolunuzda karşılaşabileceğiniz her ihtimale hazırlıyor, teknoloji çağını en uçlarda yaşamanızı sağlıyor. Şimdi onu biraz daha yakından tanıyalım.

Dış Mekan Tasarım Konsepti

Mercedes-Benz’e özgü çizgilerin yarattığı prestij, yoğun parlaklık ve S-Serisi karizmasıyla buluştu. S-Serisi efsanesinin hakim çizgilerinin korunduğu yeni modelde ince çizilen hatlar çarpıcı detaylarla buluşuyor. MULTIBEAM LED far teknolojisinin bulunduğu ön kısmındaysa özel ışık dalgaları yeni S-Serisi’nin karakterini daha da ön plana çıkarıyor. Kubbe biçimli tavan çizgisi hem araç içi hacmini artırırken hem de serinin karizmasını yükseltiyor. İşte buna mükemmel tasarım diyoruz.

İletişim Merkezi

Siz yoldayken hayat devam ediyor. Haberler, gelişmeler, özel hayatınızla ilgili aramalar, mesajlar sizi beklemiyor. Peki siz bu akışı kaçırmak ister misiniz?

Bizce de hayır. İşte iletişim merkezi bunun için var. Gelişmiş ekran üzerinde gösterilen gösterge paneli gerçek zamanlı bilgilerle sürücüyü destekler. Hem hiç bir gelişmeyi kaçırmaz hem de bir S-Serisi kullanıyor olmanın farkını yaşamaya devam edersiniz. Ayrıca kablosuz şarj ünitesiyle de akıllı telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

S-Serisi İç Ortamı

S-Serisi sıradan bir otomobil değil. Bi refsanenin vücut bulmuş, prestijinse elle dokunulabilir hali. İşte bu yüzden tıpkı eşsiz dış tasarımı gibi iç tasarımı da büyük önem taşıyor. Bir zanaatkarın ellerinden çıkmışçasına ustalıkla tasarlanan iç ortam kişiselleştirilebilir yapısıyla da size özel bir havaya sahip oluyor.

64 farklı renkte, dilediğiniz gibi uygulanabilen ambiyans aydınlatması ahşap yüzeylerle bütünleşerek sanatsal bir havayla buluşuyor.

PERFORMANS

Yeni S-Serisi performansıyla da sizi baştan çıkaracak gibi gözüküyor. Yenilenen motoru S-Serisi efsanesine yaraşır bir şekilde dizayn edildi. Bu onun hem gücünü artırırken hem de yola hakimiyetini perçinliyor.

Beklentilerinizi iki katına çıkararak, bu prestij abidesiyle buluşmak için zamanınızı ayarlamaya başlayabilirsiniz.

MERCEDES-BENZ INTELLIGENT DRIVE

Teknoloji çağı hepimizi içine aldı. Akıllı yazılımlar, akıllı telefonlarda hayatımızı kolaylaştırırken bu yenilikçi yaklaşım, efsanelere nasıl uyum sağlayacaktı? işte bunun cevabını Mercedes- Benz Yeni S-Serisi’nde görebilirsiniz. Hem köklü bir efsane hem de çağın teknolojisine uyum sağlayan yenilikçi bir lider. Şehir içi ya da şehir dışı olsun yardıma ihtiyacınız olan her an, akıllı sürüş özelliği yanınızda. Değişen yol şartlarını anında güncelleyen sistem, sizi yolda karşılaşabileceğiniz her ihtimale karşı hazırlayıp; pürüzsüz bir sürüş deneyimi yaşamanız için çalışır ve tabi hiç şüphesiz bunu başarır.