Sayısız tarihi güzellikleri ile dünyanın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan Girne’nin merkezine altı kilometre mesafede bulunan Merit Park Hotel & Casino, Girne şehrinin alışveriş ve eğlence yerlerine olan yakın konumuyla ulaşım açısından misafirlerine büyük bir rahatlık sağlıyor. Ercan Havaalanı’na 43 kilometre uzaklıktaki otel, misafirlerini, Girne tatil hayatının kalbinin attığı yerde ağırlıyor. Otelin 25 süit oda, 2 adet engelli odası, 2 delüks süit ve 2 kral dairesi dahil olmak üzere toplam 285 odası bulunuyor. Benzersiz Kıbrıs günbatımı ve muhteşem deniz manzarası odaların hepsinden seyredilebilir.

Çok Özel Lezzetler

– Bar ve restoran ürün yelpazesinde Lübnan mutfağı ve balık yemeklerinin yanı sıra uluslararası ve Kıbrıs mutfağından çeşitli leziz yemekleri en iyi şekilde sunuyor.

– Pool bar & Beach bar’dan limitsiz alkollü-alkolsüz içecek, artı heyecan ve yaşam boyu unutulmaz anılar katmak isteyebilirsiniz.

– Bin kişilik konferans salonu düğün, gala ve konferanslar için mükemmel bir alana sahip. Toplantı salonu istenildiğinde kongre, toplantı ve düğün için 4 bölüme ayrılmaktadır. Kapasitesi ise aşağıdaki gibidir;

– Tiyatro Düzeni: 940 kişi, Kokteyl: 1000 kişi, Banket: 750 kişi.

– Çim alanda, düğün, gala ve organizasyonlar için muhteşem alan yarattık.

– Yurt içi ve yurt dışından gelen sanatçılar burada konser vermekte ve gün batımı düğünlerimiz yemekli ve bistro olarak yapılmaktadır.

ÇOK ÖZEL SPA DENEYİMİ

Merit Park Hotel’de, sadelik ve konforun birleştiği bir konseptle tasarlanmış Spa&Wellness Merkezi, Uzakdoğulu ve farklı kültürlere sahip ekibiyle misafirlerini ağırlıyor. Sabah sekiz, akşam sekiz arası hizmet veren merkez, ikibin metrekare alan üzerinde kurulu. Merit Park Hotel’de yer alan merkezde özel masaj salonları, dinlenme şezlongları, hidroterapi odası, cilt ve vücut bakım odası, avrupa masaj odası, uzak doğu masajları odası, kadınlar hamamı ve erkekler hamamı, vitamin bar, fitness ve dinlenme bölümü, sauna, buhar odası ve yüzme havuzu, iki adet VIP spa bulunuyor.