Ayrıcalıklı deneyimler yaşamak isteyenler için hikayesi olan otellere imza atan Hyatt otel zincirinin, Türkiye’deki ilk tematik yatırımı olan “Nish Palas İstanbul by Hyatt”, lüks konaklama ve butik otel anlayışında yepyeni bir dönemin kapılarını açıyor. The Unbound Collection by Hyatt imzalı, ismini var olduğu semtten, temasını ise “komşuluk”tan alan Nish Palas İstanbul by Hyatt, Nişantaşı’nın kalp noktası Abdi İpekçi’de misafirlerini ağırlıyor.

Butik otel anlayışına yeni bir soluk getiren, alanında ilham kaynağı olan bir anlayışla kapılarını İstanbul’un gözde semtlerinden Nişantaşı’nda açan “Nish Palas İstanbul by Hyatt”, Palas kültürünü ve Türkiye’nin dünya çapında tanınan misafirperverliğini çağdaş bir yorumla sergiliyor. Nişantaşı, Abdi ipekçi Caddesi’ndeki eski palaslardan, tarihi bir apartmanın özenle restore edilmesiyle bugünkü haline kavuşan “Nish Palas İstanbul by Hyatt”, çağdaş mimari detaylarıyla oldukça postmodern bir görünüm sergiliyor. The Unbound Collection by Hyatt’ın tematik yaklaşımı olan “komşuluk” kurgusunu tüm detaylarında hissettiren “Nish Palas İstanbul by Hyatt” misafirlerine maksimumda konforve ayrıcalıklı deneyimler yaşatıyor. Çağdaş sanat eserleri, Nişantaşı’nın dünden bugüne keyifli hikayelerini yansıtan dekoratif dokunuşlar, ilham veren tasarım yaklaşımlarıyla özel bir ambiyansa sahip olan “Nish Palas İstanbul by Hyatt”, farkını lüks odaları, merkezi adresi ve sunduğu hizmetlerinde de yaşatıyor.

İstanbul’un güzelliği, Nişantaşı’nın tarihiyle bezenmiş, ev konforunda, çarpıcı odalarıyla Nish Palas İstanbul, tüm misafirlerine kusursuz deneyimler yaşatıyor!

Eski Nişantaşı’na ait hikayeleri anlatan fotoğraflarla bezenmiş, Standart, Deluxe, Deluxe View ve Terrace olmak üzere dört farklı kategoride 45 odası bulunan “Nish Palas İstanbul by Hyatt”, keyif, sanat, tasarım ve konforu bir arada sunuyor. Stil sahibi ve rafine odaların yerden tavana uzanan pencereleri, şehrin, boğazın ve Prens Adaları’nın muhteşem manzaralarını sergiliyor. Odaların her biri, ileri teknolojideki donanım ve ev rahatlığını sağlayan dekorasyon sayesinde konforu en üst seviyede yaşatıyor. 24 – 28 metrekarelik Standart odalarda, Wi-Fi, Nespresso kahve makinesi, özel Chado çay ikramı, mini bar, üstün kalitede king yatak, yüksek teknolojili ses ve TV sistemi, şehir manzaralı french balkon bulunuyor. King yatak ya da ikili ikiz yatak seçeneklerine sahip olan, 26 – 30 metrekarelik Deluxe odaların zemini İtalyan mermeriyle kaplı. Deluxe View odalarını Deluxe tipli odalardan ayıran özellik hepsinin deniz manzaralı olması… Şehrin en büyüleyici manzaralarını sergileyen özel teras balkonundan ismini alan Terrace odalar 44 metrekarelik alanlarıyla oldukça ferah bir ortama sahip.

Yüksek Standartta Keyif Molaları

Çift kişilik ve tek kişilik olmak üzere iki masaj odası olan “Nish Palas İstanbul by Hyatt”ın SPA merkezi, modern ve geleneksel terapileriyle otelde konaklayan misafirlere ayrıcalıklı bakımlarsunuyor. Konaklaması sırasında formunu ihmal etmeyenlerin favorisi olan Fitness salonu ise üstün teknolojiye sahip teknik sistemi, gelişmiş donanımı, konusunda uzman ekibi ve oldukça ferah alanıyla oldukça konforlu idmanlar yaşatıyor. Misfirleri için Türk ve Akdeniz mutfağının en benzersiz lezzetlerini hazırlayan “Nish Palas İstanbul by Hyatt”, yemeklerini hem boğaz manzaralı sunset roof teras barında, hem de girişinde yer alan ve kısa zamanda şehrin göz bebeği olan Glens İstanbul’da sunuyor.

Nişantaşı’nın stil sahibi, köklü ve modern havasını, eski İstanbul’un ruhuyla harmanlayan, misafirperverte- masıyla, ağırladığı tüm konuklarını kendi evlerindeymiş gibi huzurlu ve keyifli hissettiren “Nish Palas İstanbul by Hyatt”, komşuluk kültürünü yansıtan otelcilik anlayışıyla, büyüleyici, çarpıcı ve benzersiz deneyimler yaşatıyor.