Ünlü konyak üreticisi ailenin üyesi olan Kilian Hennessy, kendisine farklı bir yol çizerek by Kilian adını taşıyan bir parfüm markası yaratmıştı. Genç girişimci şimdi de koleksiyonuna by Kilian kokularını taşıyan zarif takılar ekliyor.

Ayışığını Yansıtan Moonlight Koleksiyonu
Moonlight koleksiyonumuzdaki bütün takılarda, Avustralya’da elde kesilmiş sedef ya da Madagaskar’da çıkarılan siyah oniks taşı bulunur.

Takının Kokusu
Takılar, kokulu seramiğin içine konulacağı küçük bir hazne içerir. Seramiğe, müşterinin seçeceği bir Kilian parfümü, yine müşterinin tercih ettiği miktarda sıkılır. Seramik gözenekli bir yapıya sahip olduğundan parfümü aylarca koruyabilir. Dahası satın alındıktan sonra tekrar parfüm sıkılarak, koku yayma işlevi sürdürülebilir.

Erkek kol düğmeleri de dâhil olmak üzere sekiz tasarımın tamamı, By Kilian için daha hafif ve gündelik bir koku hissi yaratmayı amaçlamaktadır. Moonlight koleksiyonu, bir tişört ve kot pantolon eşliğinde kahve içerken ya da incecik bir gece elbisesiyle ay ışığı altında dans ederken olduğu gibi günün her saatinde kullanılabilir. Her halinize nefis bir kokunun eşlik ettiğini düşünün.

Kilian koleksiyonu şöyle anlatıyor: “Moonlight koleksiyonu, hem hafif hem şık bir his vermek üzere tasarlandı. Moonlight İn Heaven parfümümüzün bir uzantısı olarak, her bir takımız elde kesilmiş sedef taşı içermektedir. Moonlight koleksiyonu, çarpıcı ufuklara bir davettir.”

Moonlight koleksiyonu, hepsi 14k sarı altın ya da beyaz rodyum kaplı iki çift kolye, iki kolye, bir bilezik, bir yüzük ve bir çift kol düğmesinden oluşuyor.

Bütün takılar içinde, gün boyunca parfüm kokusunu yayan bir seramik içerir. Kilian aynı zamanda karıştır&yakıştır seçeneği de sunmaktadır: Farklı seramik parçalarını, diledğiniz parfümleri sıkarak kullanabilirsiniz. Bu akıllı teknoloji Kilian’ın parfümle ilgili inovatif yakşalımını gösteriyor, dahası görünmez olanı görünür kılıyor.