Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip, kendini teknolojiyle ifade etmeyi seven moda tutkunları için mükemmel bir tercih olarak öne çıkıyor. Son derece şık renk seçenekleri, pürüzsüz kıvrımlı kenarları ve keyifli katlanma sesiyle Galaxy Z Flip, girdiğiniz ortamlarda tüm bakışları üzerinizde toplayacak.

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Flip, cesur ve şık tarzıyla kendini devrim niteliğindeki teknolojilerle ifade etmeyi sevenler için tasarlandı. Türünün ilk örneği olan katlanabilir cam kullanılarak üretilen Galaxy Z Flip, katlandığında avuca sığan son derece şık ve kompakt 6,7 inçlik ekranıyla adeta fizik kurallarını esnetirken şıklığınıza da şıklık katacak bir telefon olarak dikkatleri üzerine topluyor.

İlk kez bu cihazda kullanılan “Gizli Menteşe” sayesinde, Galaxy Z Flip ile içeriklerinizi üretmek, paylaşmak ve izlemek de oldukça kolaylaşıyor. Galaxy Z Flip, şık tasarımından Esnek Kullanım Modu ve katlanarak kullanılabilmeye kadar tüm özellikleriyle, mobil cihaz çağına ve yaşamınıza heyecan katacak. Galaxy Z Flip’in kompakt ve şık tasarımı, kendini teknolojiyle ifade etmeyi seven moda tutkunları için mükemmel bir tercih olarak öne çıkıyor. İşte Galaxy Z Flip ile gelen ve girdiğiniz ortamlarda bakışları üzerinize toplayacak birkaç yenilik:

Cebinize sığan şıklık ile baş döndürün

Kompakt bir telefon olarak tasarlanan Galaxy Z Flip, katlandığında bir cüzdan kadar küçülüyor. Böylece cebinize veya çantanıza kolayca sığıyor. Katlandığında, avuç içine sığacak şık ve kompakt bir cihaza dönüşüyor. Açıldığında ise ekran neredeyse iki katına çıkarak göz alıcı 6,7 inçlik bir ekran haline geliyor. Galaxy Z Flip zarafetinize teknolojinin şıklığını katarak tüm bakışları üzerinizde toplayacak.

Çığır Açan Kamera ile Paylaşmanın Tadı Bir Başka

Galaxy Z Flip kelimenin tam anlamıyla kendi ayakları üstünde duruyor, böylece zaman ayarlı grup fotoğrafları ve parlak gece çekimleri gibi içerikleri daha rahat yakalayabiliyorsunuz. Sosyal medya içeriklerinizi tripod kullanmadan, elleriniz serbest halde en iyi açıdan oluşturabiliyor ve sosyal medya platformları için en uygun 16:9 oranıyla kusursuz videolar kaydedebiliyorsunuz. Gece Hızlı Çekim Modu ile flaş kullanmadan baş döndürücü gece videoları veya düşük ışıkta parlak gece fotoğrafları çekebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken, cihazı açıp masaya koymak. Katlı durumdayken, cihazı açmadan selfie ekranından kendinizi görebiliyor ve arka kamerayı kullanarak tek elle hızlı bir şekilde kaliteli selfieler çekebiliyorsunuz.