Girne’nin iddialı otellerinden Merit Crystal Cove Hotel, daha geniş kapasiteyle konforlu bir “Merit Tatili” yaşatmak için 69 ilave odası ve yenilenen yeni yüzüyle tatilinize renk katacak.

Misafir memnuniyetini kendisine ilke edinen ve konuklarına Türk misafirperverliğini en üst seviyede yaşatan Merit Turizm Grubu’nun Girne’de bulunan amiral gemisi Merit Crystal Cove Hotel ’de bir süredir kapasitenin artırılması için çalışmalar sürüyordu. Uluslararası standartların üzerindeki servis kalitesi ile konuklarının övgüyle bahsettiği otelin yenilenme sürecini Merit Crystal Cove Hotel Genel Müdürü Ercan Turhan anlattı. Beyaz ve mavi tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı odaların tasarım aşamasında yoğun çaba sarf ettiklerini söyleyen Turhan, “Otelimizin gördüğü ilgi ve artan rezervasyon talepleri nedeniyle bu renovasyon çalışması kaçınılmaz bir hâl aldı. Her ayrıntısı usta mimarlar tarafından düşünülen 2 king süit, 3 junior süit, 15 süit ve 49 standart oda olmak üzere toplamda 69 odamızı üst düzey bir konforla hizmete açtık” dedi. Merit Crystal Cove Hotel ekibinin konuklarına “geleneksel Merit misafirperverliğini yaşatmak, onlar için güzel anılar üretmek ve kurulan dostane ilişkilerin sonsuza kadar sürmesini sağlamak amacıyla çalıştığını belirten Ercan Turhan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ürettiğimiz hizmetin hersafrıasında sevgimizi katıyoruz. Misafirlerimizin otelimize giriş yaptıkları andan ayrıldıkları ana dek memnun olmaları için her detayın üzerinde titizlikle duruyoruz. Ben ve ekibim her daim inovatif bir düşünceyle hareket ederek ‘misafir memnuniyetini artırabilmeksin neleri değiştirebiliriz’yaklaşımı içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Kıbrıs’ın Girne şehrinde bulunan Merit Crystal Cove Hotel, Akdeniz’in cömertgüneşini ve masmavi denizini misafirlerine sunarken Spa’sıyla da iddialı. Masajlar, vücut bakımları, fitness, hamam, sauna, buhar odası ve daha fazlası, ruhlarını dinlendirirken bedenlerini de arındırmak isteyenler için tasarlandı. Özenle hazırlanan açık büfe yemekler, Kebab ve Balık A la Carte restoranları hizmetinize sunarken, çocuklu misafirlerin gönül rahatlığıyla tatillerini planlayabilecekleri konfordadır. Otelin çocuk kulübü ve hayvanat bahçeleri ailelerin en gözde mekanlarıdır.