Allison Williams İlk Fi̇lmi̇yle Göz Dolduruyor

Allison Williams İlk Fi̇lmi̇yle Göz Dolduruyor

Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Allison Williams 2017 yılının hit filmi “Get Out / Kapan” ile dikkatleri üzerine çekti. Altı sezon oynadığı televizyon dizisi “Giriş” ile seyircilerin beğenisini kazanan Allison Williamsr dizinin sona ermesinden sonra bambaşka bir rolle, seyircilerin karşısına çıktı.

Amerikalı oyuncu Allison Williams, ilk sinema filmi”Get Out / Kapan” filmiyle alışılmadık bir karakter olarak karşımızda. Kötü karakterli Rose karakterini canlandıran Williams, kendisine gösterilen ilgiden de son derece memnun.

Kapan filmi tür olarak ‘korku-komedi’ diye tanımlanıyor. Jordan Peele tarafından yazılıp yönetilen film, Amerika’da büyük sorun olan ırkçılığa farklı bir bakış getiriyor. Sinema eleştirmenlerinin bir ‘başyapıt’ olarak tanımladığı bu film, yılın mutlaka izlenmesi gereken filmleri sıralamasında en üstlerde. Üstelik bu, Williams’ın ilk sinema filmi.

Filmde, Allison Williams’ın canlandırdığı Rose karakteri filmde, erkek arkadaşını ailesiyle tanıştırmak için büyüdüğü eve götürür. Sorun, kendisinin beyaz, erkek arkadaşının siyah olmasıdır. Filmin ilerleyen sahnelerinde seyirciyi de sürprizler beklemektedir. Rose ile ilgili farklı gerçekler ortaya çıkacaktır.

Allison Williams, 1988 doğumlu. Amerika’nın Connecticut eyaletinde doğan ve büyüyen güzel oyuncu, CNBC haber sunucusu ve editörü Brian Williams ve televizyon yapımcısı Jane Gillan Stoddard’ın kızı. Yale Üniversitesi İngiliz Edebiyatı mezunu olan Williams, iki yıldır da Ricky Van Veen ile evli.

Williams, kendisini bildi bileli oyuncu olmak istediğini belirtiyor. Daha okula başlamadan, annesinin, babasının ne iş yaptığını bile anlamadığı bir yaşta oyunculuk konusunda iddialıydı. “Bu benim içimde hep varmış” diyor.

Allison Williams’ın Kırmızı Halı Güzelliği

24. SAG (Screen Actors Guild) Ödülleri gecesine ‘Get Out / Kapan’ filminin yıldızlarından Allison Williams, Kiehl’s ürünleriyle hazırlandı. Kırmızı halıda pırıltılı gece elbisesiyle tüm bakışları üzerine toplayan ‘yeni sarışın’ Allison Williams’ın makyajı da son derece doğal ve ışıltılıydı.

Makyajartisti Kelsey Deenihan,taze sarışın Allison Williams’ın bu özel gece için makyajını yapan kişi oldu. Deenihan, Allison’ın görünüşü için eski Hollywood yıldızlarından ilham aldı: “Allison’ın harika, pırıltılı elbisesi bana eski Hollywood ışıltısını ve cazibesini hatırlattı. Bu gece için görünüşünü tasarlarken makyajı, bu ışıltıya yakışacak klasik koyu kırmızı dudaklara yoğunlaştırdım.”

Kelsey Deenihan, Allison’ın cildini bu geceye öncelikle Kiehl’s marka arındırıcı ve cilde aydınlık veren bir maske kullanarak hazırladı. Markanın kızılcık çekirdekleri ve zerdeçal içeren maskesi Turmeric&Cranberry Seed Energizing Radiance Mask ile doğal bir ışıltı yakalayan Kelsey, Allison’ın cildine sağlıklı bir görünüm verdi.

Kelsey Deenihan, daha sonra yenilenen C Vitaminli serumu, Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate uyguladı. Yüzde 12,5 C Vitamini içeren bu serum yardımıyla Allison’ın cildini aydınlatarak makyaja hazırladı. “Maskeden sonra Powerful- Strength Line-Reducing Concentrate serum kullandım. Bu serum emilirken cilde hafif bir sıcaklık veriyor, ince çizgilerle kırşıklıklıkların görünümünü azaltarak cilde anında daha pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazandırıyor” diye anlatıyormakyajuzmanı.

Allison’ın cildinde Kiehl’s Ultra Facial Cream uygulayan Kelsey, cildi nemlendirerek makyajiçin harika bir zemin yaratmış oldu. 24 saat nem verme özelliği ile bilinen Ultra Facial Cream, hafif dokusuyla Allison’ın cildinin gece boyunca nemli kalmasını sağladı. Allison’ın göz çevresini kapatıcıya hazırlamak için yoğun nemlendirici Creamy Eye Treatment with Avocado’yu hafif tampon hareketlerle uygulayan Kelsey, göz çevresini nemlendirmenin önemini şöyle vurguluyor: “Göz altlarının yeterince nemlendirilmesi kapatıcının kuru ve pürüzlü gözükmemesi için birinci koşuldur. Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado ile Allison’ın göz altları nemlendi, yatıştı ve makyaja hazırlandı.”

İstenmeyen cilt parlamasını önlemek için de Kelsey Deenihan, Kiehl’s Micro-Blur Skin Perfector kullanarak Allison’ın cildinin makyajdan sonra kusursuz gözükmesini sağladı. “Allison’ın alnı ile iki yanağına birkaç damla uyguladım ve birfondöten fırçası yardımıyla cildine yedirdim. Micro-Blur Skin Perfector ciltteki fazla parlamayı anında yok ediyor ve ciltteki gözenek ile ince çizgi görünümünü yumuşatarak cildi fondöten uygulamaya hazır hale getiriyor.”

Allison’ın dudaklarının gece boyunca kurumaması için Kelsey makyajdan önce Kiehl’s Facial Fuel No – Shine Moisturizing Lip Balm kullandı. “Makyajına geçmeden önce Allison’ın dudaklarına da Kiehl’s Facial Fuel No -Shine Moisturizing Lip Balm dudak bal- mını cömertçe uygulayarak dudaklarının uzun süre nemli kalmasını sağladım. Bu nemlendirici bakım sayesinde dudaklarına parlak bir görüntü vermeden onları yatıştırdıkve ruj uygulamaya hazırhale getirdik.”