CALISTA LUXURY RESORT

CALISTA LUXURY RESORT

Antalya Belek’te denize sıfır konumda, doğanın ve denizin bütünleştiği çam ağaçlarıy la kaplı ormanın içinde, 120 bin m2 alanda eşsiz mimarisiy le tasarlanmış, uluslararası statülere sahip Türkiy e’nin ilk ‘Yeşil Yıldız’ ödüllü oteli, Calista Luxury Resort. ‘Ultra Her Şey Dahil’ konseptiyle hizmet veren, müşteri memnuniyeti ve ser vis kalitesiyle uluslararası çapta her yıl ödüllendirilen Calista Luxury Resort, unutulmayacak bir tatil isteyenlerin tercihi…

 

2023 yılında yapımları tamamlanan Savor ve Charm baştan inşa edilirk en, Blue Bar ve The Garden ise yenilendi. Tüm bu mekanlar, 2023 Mart ayından beri misafirlerini ağırlamaya hazır.

 

Savor À La Carte Restaurant

Lezzet denizine dalmaya hazır mısınız? Calista sizi, denizden sofranıza kadar gelen taptaze deniz ürünleri, leziz ve çeşitli m enüsü, zarif atmosferi ile bir su altı yolculuğuna davet ediyor.

 

Blue Bar

Havuzların ortasındaki adada konumlanmış olan Blue Bar ve barmenleri, güneşin en tatlı anında ar zu ettiğiniz o soğuk, bol buzlu içeceği hazırlamak veya bir yaz kokteyliyle ağzınızı tatlandırmak için burada.

The Garden À La Carte Restaurant

İşte size son derece keyifli ve sosyal bir alan. Dairesel ve ferah yapısı ile gün içerisinde snack restaurant olarak hizmet verecek olan The Garden, akşam saatlerinde Akdeniz Mutfağı konsepti ile A la Carte’ a dönüşmektedir. Restoranın hemen içinde yer alan lüks, şık, deri ve aksesuar mağazalarını keşfederken, yemeğinizin ve mükemmel servisin tadını çıkarabilirsiniz.

Charm Beach Club

Charm Beach Club, Akdeniz’in eşsiz manzarası eşliğinde gün boyu eğlenebileceğiniz mükemmel bir mekan. Charm Beach Club, iyi atmosfer, geniş bir yelpazeye sahip harik a bir menü sunuyor. Geniş ve rahat köşe oturma alanlarında ile gündüzleri olduğu gibi akşam ları da özel canlı müzik ve DJ per formansları eşliğinde denizden esen meltemi hissedebilirsiniz.

 

Genç Misafirler için 2 Yeni Alan

Calista’da Her Çocuk Özeldir

Cally Çocuk Kulübü; konusunda uzman kadrosuyla, farklı yaş grupları için özel hizmetlerle eğlence, heyecan ve mutluluğu bir araya getiriyor. Gölgeli çocuk plajından mini trene, özel çocuk menülerinden bebek bakıcısı ser visine kadar her detay çocuklar ve aileleri için tasarlandı.

Ebeveynler için

Ebeveynler için tatilde konfor ve gerekli malzemeleri temin eden Calista Luxury Resort, misafirlerin ekstra bagaj taşımaması için; sterilizator, şişe ısıtıcı, mikrodalga fırın, meyve sıkacağı, blender, buzdolabı, çocuk sandalyesi lazımlık, bebek karyolası, fileli bebek küveti, araç koltuğu, su ısıtıcısı vb. ekipmanları ücretsiz olarak ailelerin kullanım ına sunuyor.