Decoristan İle Keyifli Yaşam Alanları

Decoristan İle Keyifli Yaşam Alanları

2014 yılında Kandilli ‘de temelleri atılan ve kurumsal hediye satışı ile çalışma hayatına başlayan Decoristan, zamanla hediye ve dekorasyon konusunda da hizmetlerini arttırmış ve online satış sitesi www.decoristan.com’u kurmuştur. Sonrasında ilk perakende mağazasını açan ve yurt dışında butik tasarım mağazalarında, İstanbul’da ise Çamlıca mağazasında, Atatürk Havalimanı gibi satış noktalarında ve Ankara’da JW Marriott Otel’de hizmet vermektedir.

Ulaşılabilir sanatı modern çizgilerden ve geleneksel motiflerimizden ilham alarak, ustalarımızın el emeği ile bir araya getirerek şekillendirirken amacı; zamansız tasarımları müşterileriyle buluşturmak ve paylaşılan anlarda, verilen bir hediyede, yaşanılan yaşam alanlarında DECORİSTAN deneyimini yaşatmak. Cam, bakır, gümüş ve altın gibi yarı değerli madenleri kullanarak, müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarım ve üretim anlayışıyla verdiği hizmetler üç ana kolda devam ediyor.

Kurumsal ve Bireysel Hediyeler

Üç sene gibi kısa bir zamanda bu başarılara ulaşan Decoristan, gelecek senelerdeki hedefi yurtiçi ve yurtdışında; Amerika, Arap ve Ortadoğu pazarında yer aldığı butik noktalarını arttırmak ve bu bölgelerde mağazalarını açarak koleksiyonlarını yerli ve yabancı müşterileriyle daha fazla noktada buluşturmaktır.

Dekorasyon

Altından gümüşe, camdan mermere kadar uzanan, farklı tarzlara hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahip Decoristan’ın dekoratif obje ve dekorasyon stili gelenekselden ilham alan, yaratıcı ve fonksiyonel çözümlere sahip detaylardır. Farklı zevk, gelenek ve kültürlere detaylarla dokunan tasarım anlayışımız bize ruhu olan, uyum ve ahenk içinde ki mükemmel dokunuşları yapmamız için fırsat verir. Ortaya çıkan sonuç ise detaylarda sizin saklı olduğunuz, ruhu olan şık yaşam alanları…

Servis ve İkram

İkram bir gelenektir kültürümüzde. Misafirperverliği, eli açıklığı, dostluğu ve bolluğu getirir iyi bir ikram. Şık bir sunumdur ikramlarımıza tat katan. Bu zengin kültürün temsilciliğini yapmak, zengin ikram ve sunum alternatifleri sunabilmekve her adımında bu kültürü daha da zenginleştirmek Decoristan’ın en önemli hedeflerinden. Decoristan kurumsal firma, otellere servis ve sunum konusunda da proje hizmet danışmanlığı yapmaktadır.