Fashion & Travel Magazine Kış 2020 Sayısı Çıktı

Herkes 2020 yılının bir an önce bitmesini bekliyordu aylardır. 2021’den beklentimiz büyük. Bir yılın gelmesi, bu kadar büyük bir heyecanla beklenmemişti herhalde.

2020 yılında sevdiklerimizi rahatça görme özgürlüğümüzün kısıtlanmasının yanı sıra belki de en çok seyahat etmeyi özledik. Hemen seyahat etmeye başlamasak da 2021’de bunu yapabileceğiz gibi gözüküyor. Bu sayıda üç ayrı seyahat yazarından gezi konusu sunuyoruz size. Her sayıda yazılarını keyifle okuduğunuz, televizyondaki yemek programlanndan tanıdığınız Elif Tapan hayatının ilk kamp deneyimini yaşadığı Vladivostok’u anlatıyor bize. Rehber, tarihçi ve yazar Saffet Emre Tonguç ise yeni çıkan Butik Oteller kitabından Türkiye’de kışın da açık olan butik otellerden bir derleme yapıyor. Yine televizyon programlanndan, kitaplarından ve gazete yazılarından tanıdığımız Fatih Türkmenoğlu da Kuzey Ege köylerinde katıldığı zeytin hasadını yazıyor bize.

Bu sayıda bize katkıda bulunan mücevher danışmanı Şebnem Balkan da çok özel bir yazı kaleme aldı. Bir sanat şahaseri olarak mücevheri incelediği yazısı gerçekten çok ilginç. Yazıda kullandığı mücevherlerin fotoğraflarını incelemek de ayrı güzel…

Bir süredir Fashion&Travel Magazine’e katkıda bulunan Esra Çoruh da moda alanında iki ayrı yazı yazdı bize. Dijital platforma taşınan Mercedes Benz Fashion Week İstanbul ile ilgili kapsamlı derlemesini ilgiyle okuyacağınızdan eminim.

Güzellik alanındaki yazılanyla tanıdığımız Serpil Çekin, dermatologlann tercih ettiği kozmetik terapileri yazdı ki bu benim de ilk merak edip de okuduğum yazılardan oldu. Dergideki kültür-sanat yazılan da İrem Altınalev imzasını taşıyor.

Yeni bir yılda, yeni bir sayıda buluşmak dileğiyle hepinize mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum.