Fashion & Travel Magazine Sonbahar 2018 Sayısı Çıktı

İstanbul’da sonbaharın renklerini seyretmek çok keyifli. Sarıya, kızıla ve kahverengiye dönen ağaçlardaki yaprakların binbirtonu, Boğaz’ın mavisine karışır. İşte sonbaharmodasının renkleri de bu tonları barındırıyoriçinde. Doğada henüz göremediğimiz sonbaharın renkleri, mağazaların vitrininden bize göz kırpıyor. Çeşit çok. Bu sonbahar alışveriş sırasında seçim yapmak zor olacak!

Fashion&Travel Sonbahar 2018 sayısında sezon modasıyla ilgili okuyabileceğiniz pek çok şey var. Alışverişe çıkmadan bir göz atmanızda fayda var. Moda koleksiyonlarını sizin için mercek altına aldık ve bazı seçimlerde bulunduk.

Gezi sayfalarımızda da sizin için önerilerimiz olacak. Belki de hepimize gereken bir konu işledik: Dünyanın en iyi 10 medeniyetten kaçış otelini seçtik. Özel bir adada tatil yapabilirsiniz örneğin… Ya da balta girmemiş ormandaki lüks otelde dinlenirken oksijene doyabilirsiniz. Seçeneklerden biri de Türkiye’den, Kapadokya’da birmağara otel… Tatil mevsiminden yeni çıktık ama sırada yeni tatil programları var. Hepinize huzurdolu bir sonbahardiliyoruz. Herşey gönlünüzce olsun.