Fashion & Travel Magazine Sonbahar 2020 Sayısı Çıktı

Sonunda 2020’nin sonuna yaklaşıyoruz. Dördüncü çeyrek kapıda. Sanıyorum artık herkes bu yılla vedalaşmaya hazır ama bir süre daha beklemek zorundayız. Hepimizin artık iyi haberler duymaya ihtiyacı var. Aşının bulunduğu, pandeminin sona erdiği, ekonomik sıkıntıların geride kaldığı haberlerini duymak istiyoruz bir an önce. Sevdiklerimize doyasıya sarılmak istiyoruz. Sosyalleşmeye ihtiyacımız var.

 

Peki evlerde kapalı kaldığımız bu zamanı yeterince iyi bir şekilde değerlendirebildik mi? Yeni hobiler edindik mi mesela? Yeni bir dil öğrenmeye soyunduk mu? İnternetten yemek kurslarına kaydolduk mu? Ya da zoom aracılığıyla spora alıştırdık mı kendimizi? Evet, evde kapalı kaldığımız süre boyunca yapabileceğimiz çok şey vardı. Kimini yaptık, kimini yapamadık.

 

Bu pandemi pek çoğumuza sabırlı olmayı öğretti. Sabırla bu pandemiyi atlatacağız. İyi günler bizi bekliyor.

 

Fashion&Travel Magazine’in sonbahar sayısında sıkılmadan okuyabileceğiniz çok şey var. Pek çok ünlüyle röportaj yaptık. Bunlardan biri de “Tanrı Vermiş Pırasa, Hiç Yenir mi Yarasa?” isimli kitabıyla dikkat çeken gazeteci Metin Uca. Sonbahar-Kış 2020/21 modasını da mercek altına aldık. Gezi sayfalarımızda rotamızı önce Elif Tapan ile Toskana’ya, ardından Fatih Türkmenoğlu ve kızı Talia’yla Uruguay’a çevirdik.

Anlayacağınız, size sonbaharda keyifle okuyabileceğiniz bir dergi hazırlamaya çalıştık.

 

Hepinize sağlık dolu günler dilerim.