Tasarıma Ve Sanata Işık Tutan Koleksiyon: VISIONNAIRE

Tasarıma Ve Sanata Işık Tutan Koleksiyon: VISIONNAIRE

Yeni sezonun dekorasyon şifrelerini kendi çizgisiyle birleştiren Visionnaire, hem şık hem de konforlu mekanlara ünlü İtalyan tasarımcıların imzasını taşıyan sanatsal mobilya tasarımlarıyla imzasını atıyor.

Visionnaire’in yatak odaları için stil önerilerinin olmazsa olmazlarından bedeninizi rahat ettirecek uzanma koltukları ve yatakları sayabiliriz. Konfor dozu yüksek atmosferde uykunun kollarına sarılma ihtimali tatlı bir yan etki olarak kabul edilebilir. Koleksiyondaki dikkat çeken tamamlayıcı ürünler olarak ilk akla gelenler; kitaplıklar, koltuklar, sehpalar, lambaderler ve aydınlatmalardır. Visionnaire ile zamansız, şık ve konforlu bir dekorasyon formülünün peşindeyseniz; sizi toprak tonlarıyla görsel şölene davet ediyoruz. Kırık beyazdan sütlü kahveye uzanan renkskalasında onlarca farklı tona ev sahipliği yapan bej; doğal dokularda aksesuar ve mobilyalarla desteklendiğinde ortaya her daim şıkgörünmeyi başaran, ruh halinizi dinginliğe teşvik eden ideal bir yaşam senaryosu çıkıyor.

Trendleri takip etmenin yarattığı stresten uzak, huzur dolu bir evin şifresi dingin yaşama teşvik eden detaylarda gizli. Avangard ve modern tasarım diline sahip olan Visionnaire, tutkuları yansıtan, duyulara seslenen ve duyumu artıran tasarımlarıyla yalın yaşam alanları yaratıyor.Yaratıcı dekorasyon konseptleri sunan Visionnaire yaşam mekanlarına özel, mimari ekibiyle birlikte mobilya ve dekorasyon çözümleri de üretiyor. İtalyan mobilya markası Visionnaire’in güçlü, zamansız, doğa ve insan ergonomisi odaklı tasarım mobilyalarını Etiler’deki marka mağazasında görebilirsiniz.