Teknolojinin Üst Noktası

Teknolojinin Üst Noktası

2018 YENİ T V SERİLERİ

Samsung Electronics, 2018 televizyon serisinin amiral gemisi QLED TV. Gerçek görüntü kalitesi, akıllı uygulamaları ve televizyonların evin dekoruyla zahmetsizce uyum sağlayan tasarım özellikleriyle ilgili birçok yenilik bulunuyor. Samsung, ayrıca, 75 inç ve üzeri boyutlarda yeni modelleriyle de ultra büyük ekran televizyonlardaki iddiasını güçlendirdi.

Ambiyans Modu/ Ambient Mode

Yeni TV serisinin evin tasarımıyla bütünleşmesini sağlayan Ambiyans Modu (Ambient Modu), kullanıcıların televizyonu izlemediği anlarda bile değer sunmak için geliştirildi. Ambiyans Modu, TV’nin monte edildiği duvardaki rengi veya deseni algılıyor ve dekorla uyumlu, transparan görünümlü ve şık bir ekran sunuyor.

Neredeyse Görünmeyen İncelikte Bağlantı

Yeni Samsung 2018 QLED TV serisinin sahip olduğu görünmeyen incelikte bağlantı kablosu (Invisible One Connection) güç ve AV data aktarımlarını tek bir bağlantıda buluşturuyor. 15 metreye kadar uzunlukta sunulabilen bu kablo televizyonu, veri ve güç kaynaklarının hemen yanında konumlandırmaktan kurtarıyor. Neredeyse Görünmeyen incelikte Bağlantı Kablosu* ile nihayet TV’niz kablo karmaşasından kurtulacak. Güç kablosu ve TV’ye bağlı seçili cihazlarınız televizyonunuza tek şeffaf optik kablo ile bağlı olacak.

%100 Renk Hacmiile Görüntü Kalitesi

TV’lerin parlaklık seviyesi arttıkça renkleri gösterme yeteneği azalır ve ekranda renk bozulmaları ortaya çıkar. Yeni Samsung QLED TV’ler, parlaklık seviyesi ve renk arasında tercih yapma zorunluluğunun üstesinden geliyor. TV endüstrisinde bir ilk olarak, QLED TV, 1.500 ila 2.000 nitlik zirve parlaklığında %100 renk hacmi** sunabiliyor

Yeni Samsung QLED TV, sizi aydınlık ve karanlık köşelerde bile sarıp sarmalayacak daha derinlikli*** görüntülerin ve bir milyar rengin ışığıyla parlayan canlı görsellerin içine çeker. Yepyeni, üst düzey kontrast düzeyini keşfedin. Direct Full Array, tutarlı bölgesel arka ışık kontrolü sayesinde istisnai ve yoğun kontrast sunar.

Samsung QLED TV’nin sunabileceği mükemmel görüntü kalitesini deneyimleyim Q Renk, bir milyar renk tonu içeren çarpıcı görüntüler yaratmak için çığır açan Quantum dot teknolojisini kullanıyor. Quantum Dot Ekranı ışığı aydınlık renklere dönüştürüp HDR sihri uygulayarak parlak gün ışığı veya karanlık odada bile görüntü kalitesini üst düzeyde**** ele alır.

Direct Full Array

Yeni QLED TV’lerde özel olarak Direkt Arka Aydınlatma (Direct Full Array- DFA) kontrast teknolojisi bulunuyor. Bu teknolojide, hassas olarak kontrol edilen LED’lerin etkileyici yapısı, ekranda görüntülenen tüm görüntülerde bozulmamış kontrast sağlıyor.

CHEF’LERE LAYIK

Samsung, yeni premium ankastre serisi Chef Collection ile profesyonel pişirme deneyimini evlere taşıyor. Fırın, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesinden oluşan yeni seri, Michelin yıldızlı şeflerin bilgi, birikim ve tutkularının Samsung teknolojisiyle buluşmasıyla yaratıldı. Chef Collection serisinin her bir ürünü, birbirinden yeni ve inovatif özelliklerle Samsung teknolojisini estetik ile buluşturuyor. Chef Collection serisi, gurme buhar teknolojisiyle mükemmel pişirme deneyimi sunan fırın, sanal alev teknolojisiyle ocak ve WaterWall’n5 su duvarı teknolojisine sahip bulaşık makinesi; tek bir el hareketi ile çalışan sensörlü davlumbazı ile kullanıcılara üstün bir mutfak deneyimi vadediyor.

Telefonla Kontrol

Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisine sahip Samsung Chef Collection serisi akıllı telefonlara yüklenebilen Samsung Smart Home aplikasyonu* ile uzaktan kontrol edilebiliyor. Üstelik çalışan fırındaki yemeğin pişmesine kaç dakika kaldığını ya da kaç derecede piştiğini uzaktan telefon ile takip edebilirsiniz. Pişirme talimatını ise cihazın yanındayken Wi-Fi bağlantısı ile gönderebilirsiniz. Ayrıca dokunmatik TFT LCD ekrana sahip olan bu fırın, buharla pişirme özelliği ile yemek pişirme deneyiminde fark yaratıyor. Yine aplikasyon üzerinden Michelin yıldızlı şeflerin tariflerine ulaşıp kendi mutfağınızın Michelin yıldızlı şefi olabilirsiniz. Sanal alev teknolojisiyle elektrikli ocakta alevi görebilmeyi sağlayan Samsung imzalı yeni ankastre ocakta, sıcaklığın artırılıp azaltılmasına bağlı olarak alev büyüyüp küçülüyor. Böylece kullanıcı pişirme alışkanlıklarını değiştirmeden yenilikçi birteknolojiyi tecrübe ediyor. Davlumbaz ise el hareketlerine duyarlı sensörleriyle dokunmadan çalıştırılabiliyor, gücü ayarlanabiliyorve kapatılabiliyor. Serinin bulaşık makinesi ise WaterWall™ su duvarı teknolojisi ve iç tasarımındaki kolaylıklarla mutfaktaki herdakikayı keyifli kılıyor.

ADDWASH AKILLI KAPAK TEKNOLOJİSİ

Samsung’un insanların hayatlarını kolaylaştıran inovasyonlarının bir diğer örneğiolan yenilikçi AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi, ana kapağın üst kısmında bulunan ve yıkama sırasında ekgiysi, deterjan ya da yumuşatıcı eklemeyi mümkün hale getiren ek kapağıyla öne çıkıyor. AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi sayesinde artık yıkama işlemine başladıktan sonra, unuttuğunuz çamaşırları ekleyebilirsiniz*. Şık tasarımıyla dikkat çeken AddWash Akıllı Kapak Teknolojisine sahip çamaşır makinesi, çocukların yanlışlıkla açmasını engelleyen “çocuk kilidi” gibitemel güvenlik özelliklerinide bünyesinde barındırıyor, çocuk kilidi sayesinde çocuklarınız için de oldukça emniyetlibir ortam sağlıyor. Bununla birlikte EcoBubble teknolojisiyle daha verimli** yıkama performansı sunan çamaşır makinesi, çevre dostu olmasıyla öne çıkıyor. EcoBubble Yıkama Teknolojisi, yıkama esnasında sıcak su kullanmaz, suyu ısıtmak için enerji harcamadığından enerjiden de tasarruf etmenizi sağlar. Digital InverterTeknolojisiile de donatılan ve 10 yıl motor garantisine sahip olan Samsung AddWash, üstün enerji verimliliği sağlarken uygun düzeyde ses ve uzun süreli performans sunuyor.

Akıllı telefonlarda bulunan bir uygulamayı kullanarak*** çamaşırmakineniziuzaktan kontrol ve takip etmenizi sağlar.