Y Jenerasyonunun Temsilcisi Adam Levine

Y Jenerasyonunun Temsilcisi Adam Levine

Maroon 5 müzik grubunun kurucusu ve solisti, pek çok kadın tarafından yeteneğiyle olduğu kadar yakışıklılığı ve sevimliliğle ‘yaşayan efsane’ olarak kabul görüyor. Y jenerasyonunun ideal temsilcisi olan Adam Levine, şimdi yeni bir projeyle karşımızda!

Kadınların sevgilisi Adam Levine, çocuksu yakışıklılığıyla olduğu kadar başarılarıyla da yıllardır kendinden söz ettiriyor. Henüz okul yıllarındayken müzik dünyasına adım atan Maroon 5 müzik grubunun solisti, kendini kısa sürede zirveye taşıdı. Hala çalışmaya ve ilerlemeye devam ediyor. Durmaya da hiç niyeti yok… Duruşuyla kadınların sevgilisi o. Hatta evlenmesi, çoluk çocuğa karışması ve müzik videolarında onlara yer vermesi bile popülerliğinden birşey kaybettirmedi. Hayranları biraz kıskandı ama onu bu güçlü ve kendinden emin duruşuyla sevdikleri için durumu kabullenmek zorunda kaldılar.

Adam Levine, ilk ünlü olduğu yıllara göre çok değişti. Büyüdü, olgunlaştı. Bunu da hem görüntüsüne hem de müziğine yansıttı. Solisti olduğu Maroon 5 müzik grubunun şarkılarının Justin Timberlake ve Jay Z’nin şarkılarından daha fazla indirildiğini biliyor muydunuz? İşte bu bilgi bile bize onun gençler arasında ne kadar önemli biryere sahip olduğunu gösteriyor. O, dünyadaki Y jenerasyonunun temsilcisi. People dergisi tarafından ‘Dünyanın Yaşayan En Seksi Erkeği’ seçildiğinde de buna kimse şaşırmadı.

Şimdi de kozmetik markası YSL Beaute, yıldız ürünlerinden Y erkek parfümünün yeni global yüzü ve elçisi olarak Adam Levine ile çalışmaya karar verdiğini açıkladı. Rockstar… Eğlenceli… Stil Belirleyici… Ve şimdi,Y parfümünün uluslararası marka elçisi… Günümüz erkeği için modern bir koku olan Y, bir erkeğin değil, bütün bir jenerasyonun hikayesini anlatıyor. Y jenerasyonu için ilham olmaya devam eden Adam Levine, yaratıcılığıyla, mizah anlayışıyla, müziğiyle bu özel kokunun yenilikçi ruhu adeta birbirleri için yaratılmış.

Son derece yetenekli bir ses sanatçısı ve Maroon 5 grubunun solisti olan Adam Levine, Y jenerasyonu erkeğinin hayat bulmuş hali adeta. 11 milyon Instagram takipçisi ile bir stil belirleyicisi olarak müzikseverlerle etkileşimine devam edecek. Yeni albümünün çıkmasını kutlamak amacıyla yakın zamanda müzik turnesine çıkan Levine, aynı zamanda Amerikan televizyonunda yayınlanan The Voice yetenek yarışmasında geleceğin yeteneklerine mentorluk yapmak gibi kritik bir role de sahip. Adam Levine, tüm bunların yanında otantik, cesur seçimler yapmaktan korkmayan bir moda ikonu.

Yeni Bir Macera

Y parfümünün evrenini zenginleştirecek olan, Colin Tilley tarafından çekilen ve Adam Levine’ın yıldızı olduğu ilk reklam filmi, Y’ın yenilikçi ruhunu yansıtacak ve büyük ses getireceğe benziyor. Kokunun kendisi gibi, Adam da hayatta kendi yollarını çizmek isteyen erkeklerin hayallerini ve tutkularını temsil ediyor. Kendi hayatında sıkı çalışma ve ekip ruhu ile başarıya ulaşan Adam, markayla bu anlamda adeta özdeşleşiyor. Los Angeles’ta doğup büyüyen Adam, müzik kariyerine henüz okuldayken başladı, ilerleyen zamanda ise ödüller kazanan, liste başı şarkılara imza atan Maroon 5 grubunun öne çıkan üyesi ve söz yazarı oldu.

“Göze çarpan stili ve yenilikçi ruhu için her zaman sevdiğim bir markayla dünya çapında bir kitleye ulaşmak ve YSL Beaute’deki rolümü arttırmak inanılmaz bir deneyim. Y’ın hikayesini devam ettirmek benim için önemli. YSL’nin kattığı tutku ve önemli derecedeki kendine özgülük anlayışıyla bağlantı kurmak çok kolay” diyor Adam Levine.

Ünlü NamibyalI model ve Victoria’s Secret meleği Behati Prinsloo ile evli olan Adam Levine, iki de çocuk babası. Herfırsatta ailesiyle mutluluk pozları veren ünlü müzisyenin hayranları biraz kıskançlık yaşasa da artık duruma alıştılar. Çift, 2014 yılında dünyaevine girdi ve ilk çocuklarını 2016 yılında kucaklarına aldı. Daha sonra da ikinci çocuk heyecanını yaşadılar. Çiftin mutlulukları artarak devam etti. Adam Levine da bunu herfırsatta dile getirmekten ve göstermekten geri kalmıyor. Bir keresinde karısı ve çocuklarının bir resmini instagramda paylaşarak altına da, “Aradığım her şey burada yanımda” diye not düştü.