YENİ NESİL GÜZELLİK – ZOE KRAVITZ

YENİ NESİL GÜZELLİK – ZOE KRAVITZ

DOĞUŞTAN ŞANSLI OLARAK İKİ KARİZMATİK SANATÇI LENNY KRAVITZ VE LISA BONET’İN HARİKA GENLERİNİ TAŞIYARAK DÜNYAYA GELSE DE ZOE KRAVITZ, BUNU BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIYARAK BÜYÜLEYİCİ AURASIYLA TÜM DÜYAYI ETKİSİ ALTINA ALMAYI BAŞARDI. HATTA ÜNÜ ANNE VE BABASINI GEÇERSE HİÇ ŞAŞIRTMAZ DENİLEBİLİR. COOL VE CÜRETKAR TARZIYLA MODA DÜNYASININ DA YAKIN MARKAJINDA OLAN YENİ NESİL GÜZELLİĞİ GELİN YAKINDAN İNCELEYELİM.

Tam adı Zoë Isabella Kravitz olan ünlü oyuncu, şarkıcı ve yazar model, 1 Aralık 1988 yılında Los Angles’ta ünlü müzisyen Lenny Kravitz ve aktrist Lisa Bonet’in kızı olarak dünyaya geldi. Beş yaşındayken anne eve babası ayrılınca gençlik yıllarının bir kısmını annesiyle yaşayarak geçirdi. Miami Country Day School ve Manhattan’daki Rudolf Steiner School’da okuyan Kravitz, daha sonra eğitim hayatına Purchased’deki State University of New York’ta konservatuara devam etti ancak filmlerde oynamaya başlayınca okulu yarıda bırakmak zorunda kalmış. 2007 yapımı Aşk Tarifi (No Reservations) adlı romantik filmle sinemaya giriş yapan Kravitz, Yelling To The Sky, It’s Kind Of A Funny Story, The Road Within gibi gençlik filmleriyle sinema kariyerine devam etti. Asıl çıkışını ise 2010 yapımı X-Men:First Class ile yaptı ve Mad Max: Funny Road’da Toast karakterini canlandırarak da bu çıkışını destekledi. HBO’nun çok izlenen dizisi Big Little Lies’da da rol kaparak yıldızını parlatmaya devam etti. Bu çok yönlü sanatçıya, kariyerinin henüz başındayken Variety tarafından “İzlenmesi Gereken 10 Oyuncu” listesinde yer verildi. Forbes dergisi ise kendisini, herkesin yer almayı isteyeceği “30 Yaş Altı 30 Kişi” listesine dahil etti. Hulu platformu için yapılan High Fidelity dizi adaptasyonunda hem başrol oyuncusu hem de baş yapımcı olarak yer alan Kravitz, son olarak Matt Reeves ve Warner Bros tarafından çekilen ve 2022 yılında gösterime giren Batman filminde Catwoman rolünde oynayarak tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı. Kravitz yine 2022 yılında ilk yönetmenlik tecrübesi olan Pussy Island filmiyle de karşımızda olacak. Kravitz’ın bu hızlı yükselişini sadece oyunculukla da sınırlı kalmıyor. Anne ve babasından miras karizmasıyla yüksek moda markalarının da dikkatini çekiyor. Güzel yıldız, YSL Beauty’nin güzellik elçisi olarak açıklandıktan sonra da YSL Black Optium parfümünün de yüzü oldu. Şimdiler de ise Omega ile yaptığı iş birliğiyle karşımıza çıkıyor.

YENİ OMEGA KADINI

Birçok alanda yeteneğiyle kendinden bahsettiren Zoë Kravitz, İsviçreli OMEGA’yı gururla taşıyan muhteşem kadınların arasına katıldı. Oyuncu, yönetmen, model ve yapımcı olarak tanıdığımız Kravitz’in özgün, genç ve kendinden bir emin tarzı var ve kendisini OMEGA dünyasında görmek marka için bir mutluluk kaynağı. OMEGA ile gerçekleştirdiği iş birliği hakkında görüşleri sorulduğunda, Kravitz bu öncü İsviçre markası ile ilgili övgü dolu yorumlarını paylaştı. “OMEGA’nın maceracı yönünü seviyorum. Risk almaya ve yeni şeyler denemeye açık, fakat kişiliğinden asla taviz vermeyen bir duruşu var. Bu nadir bulunan bir şey ve ben bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.” “OMEGA tam olması gerektiği gibi, mükemmel kadın kol saatleri üretiyor. Saatlerin güzelliği tartışılamaz bile, ancak hoş birer aksesuardan da ibaret değiller. Bu müthiş bir yaklaşım ve bu harika saatleri takmaktan gurur duyuyorum.”

Görünen o ki, hisler tamamıyla karşılıklı. OMEGA Başkanı ve CEO’su Raynald Aeschlimann, Zoë Kravitz’i “kendi kurallarından sapmadan başarıya ulaşmaya kararlı, son derece yetenekli bir genç kadın” olarak tanımlıyor ve bu yeni ortaklığı “lüks algısını baştan şekillendirmekte