ALTIN KIZ – LUNA BIJL

ALTIN KIZ – LUNA BIJL

LUNA BIJL’INKİSİ HOLLANDA’NIN KIRSALINDA MÜTEVAZI BİR HAYATTAN MODA DEVLERİNİN PODYUMLARINA UZANAN BİR YÜKSELİŞ HİKAYESİ… KENDİSİ MODA DÜNYASINDA BÜYÜK İSKENDER’İ ANDIRAN BİR FETHİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİNDE HENÜZ SADECE 17 YAŞINDAYDI. HAL BÖYLE OLUNCA “FOTOJENİK BİR SANSASYON” OLARAK ÖVÜLMESİ VE TASARIMCILARIN İLHAM PERİSİ HALİNE GELMESİ DE UZUN SÜRMEDİ VE KISA SÜREDE ADINI SEKTÖRE ALTIN HARFLERLE YAZDIRMAYI BAŞARDI. LUNA BIJL ŞİMDİLER DE İSE OLYMPÉA’NIN ALTIN KIZI OLARAK KARŞIMIZA ÇIKIYOR VE ÇEKTİĞİ REKLAM KAMPANYASINDA BU BİRLİKTELİK İÇİN NE KADAR HARİKA BİR İSİM OLDUĞUNU GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR.

Henüz 24 yaşındaki Hollandalı model Luna Bijl son zamanların yükselen yıldızı olarak birçok markanın yakın markajında. Sarı saçları ve karakteristik yüz hatlarıyla moda dünyasına hızlı bir giriş Bijl genç yaşına rağmen şu anda moda endüstrisindeki “En İyi 50” modelden biri olarak anılıyor ve zirveye doğru ciddi bir yükselişte. Daha da etkileyici olan, onun doğuştan bir öncü olması. İlk etapta, güçlü bakışları ve abartısız çekiciliği karşısında büyülenebilirsiniz, ta ki takıntılarından bahsedene kadar bekleyin. Zahmetsiz doğallığının arkasında, hesaba katılması gereken bir motokros ve kickboks gücünün korkusuzluğu yatıyor. Bijl’in babası tüm hayatı boyunca motokros yapmış ve onun babası da ve Bijl, “sadece kanımda var” diye tahmin ediyor. Luna, her hafta sonu motokros etkinliklerine giderek, sadece 12 yaşındayken dörtlü kros yarışmalarına katılmaya başlamış. Kendisini her zaman kir içinde görmek hayatının büyük bir parçasıymış, bir moda dergisine kapak olmak, Moda Haftalarında yürümek ya da ikonik bir parfümün yüzü olmak hayallerinden oldukça uzakmış. Bugün Luna, boş zamanlarında eğlenmek için babasıyla motokros yapmaya devam ediyor. “Bu duyguya ve adrenaline bağımlıyım” diye de itiraf ediyor.

Luna Bijl’in bu yükselişi aslında bir rastlantı değil 2018’de, Karl Lagerfeld, Luna Bijl’i “Choupettes” olarak adlandırdığında, özellikle Luna’yı en sevdiği moda ilham perileri olarak adlandırdığında, Luna’ya bir onur daha bahşedilecekti. Önlenemez yükselişini ise 2018 yılında Vogue Paris dahil 8 Vogue kapağında yer alarak taçlandırdı. Paris Vogue’a bir yılda iki kere kapak olarak bunu yapan ilk model oldu ve yalnızca 2018’de sekiz Vogue kapağıyla 2017 Models.com’da “Yılın Modeli” adaylığını kazandı. Böylelikle başarısının tesadüf olmadığını da kanıtlamış oldu. Birçok dev moda markalarıyla çalışan genç model şimdilerde ise Olympéa’nın yeni yüzü olarak bir kez daha herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Olympéa’nın Altın Kızı

Luna Bijl, yeni reklam filminde tamamen Olympéa’nın tarzında göz kamaştırıcı metallerle kamera karşısına geçiyor. Kendisi tam anlamıyla Paco Rabanne’nın altın kızına dönüşüyor. Harika tasarımcılar için modellik yapsa da o bir ilham perisinden çok daha fazlası. Kararlı, güçlü ve eğlenceli. Neredeyse her gün spor salonunda ter döküyor. Kalbinde bir taşra kızı ama yine de şehrin fırsatlarına ve açık görüşlülüğüne yöneliyor. Dışarıda olmayı ve aktif olmayı seviyor. Ve onun sürekli söylediği kutsal sözü sizce nedir dersiniz? Sihre inanmayanlar onu asla bulamazlar.

Heykelsi ve güçlü, doğası gereği Olympéa’nın temsil ettiği her şeyi temsil ediyor. Modern bir Amazon gibi, görkemli varlığını farklı Luna tarzıyla yayıyor.

Olympéa Solar

Paco Rabanne evrenindeki en parlak kokunun hikayesini anlatmak için gereken tek şey, oradaki nihai, ışıltılı güzellikleri hayal eden isim. Kesinlikle bir tanrıçaya yakışan ve onu duyan herkesi büyüleyen bir isim. Solar, haşinlik, bağımsızlık ve güven anlamına geliyor. Ama daha da önemlisi, daha yüksek gücün, çok yönlü enerjinin, kadınlığın paylaştığı sıcaklık ve gücün sembolü. Her zaman öyleydi ve bugün de öyle. İnsanı adeta büyülüyor çünkü o bir tanrıça. Meşe yosununun mineralliği, tabanındaki benzoin kokusuyla desteklenen yenilmez bir boyut getiriyor. Aromatiklerin çekici seksiliği ile ışıltılı bir çiçek buketini kucaklayan ince bir çatışma. %90 doğal kökenli bileşenlerden oluşuyor, tıpkı onun gibi, toprakla uyumlu, vegan bir koku. Kesin olan bir şey var: Olympéa Solar, ışıl ışıl bir günde sizi mükemmel parlak noktaya taşıyor. Seksi ve müdanasız. İç güzelliğinizle uyum içinde hissetmeniz için var.