ANANTARA KIHAVAH VILLAS – MALDİVLER’İN BÜYÜSÜNE TESLİM OLUN

ANANTARA KIHAVAH VILLAS – MALDİVLER’İN BÜYÜSÜNE TESLİM OLUN

Anantara Kihavah Villaları, yaşayabileceğiniz en güzel okyanus kaçamağı… Hem lüks hem de okyanusun sunduğu tüm güzelliklere çok yakın…

Benzersiz lüks, bembeyaz kum plajlar ve renkli sualtı dünyası, Maldivler’I tartışmasız herkesin hayalindeki tatil lokasyonu yapıyor. Hindistan’ın güneybatısında bir mercan kolye gibi dizilen Maldivler, kuzeyden güneye toplam 900 kilometrelik bir kıyı şeridine sahip ve 1000’den fazla adadan oluşuyor. Adaların büyük kısmında yerleşim yok. 100 kadarı ise lüks tatil köylerine ev sahipliği yapıyor. Maldivler’de mükemmel kumsalları ve salınan palmiyeleri bulmak kolay, ancak geniş okyanusun ortasında mükemmel hizmeti arayan tatilcilerin beklentisini ancak birkaç otel karşılayabiliyor.

Anantara Kihavah Villas, bu hedefe ulaşmaya kararlı. Maldivler’in başkenti olan Male’den deniz uçağı ile 30 dakikalık keyifli bir uçuş ile ulaşılan bu masalsı ada, mükemmel bir daire oluşturan mercan resiflerinin ortasında ve etrafı tamamen beyaz kum plajlarla çevrelenmiş. Adanın iç kısmında gökyüzüne uzanan yemyeşil ağaçlar ve sık bitki örtüsü, adada yer alan 79 havuzlu süper lüks villayı birbirine bağlayan kum patikaların üzerinde güneş hüzmeleri ve gölgeleri dansettiriyor.

Konuklar plaj villaları ya da su üstü villalardan seçme şansına sahip. Plaj villaları eski Roma’yı andıran ve her türlü çağdaş konforu barındıran geniş mermer banyolara sahip. Bütün vilların tüm odaları göz kamaştırıcı Asya stili mobilyalarla döşenmiş. Buna krallara layık lükse ve büyük aileleri rahatça barındıracak alana sahip dev havuzlu rezidanslar da dahil. Suyun üzerinde konuşlanmış villalar, kesinlikle sizi şaşırtacak ve mutlu edecek. Verandanızda sabah kahvenizi ya da günbatımı kokteylinizi içerken dikkatli bakarsanız lagünde yüzen dev vatoz balıklarını ya da deniz kaplumbağalarını, yahut açıklarda oynayan yunusları görme ihtimaliniz çok yüksek. Şnorkelle dalmak için özel güneşlenme platformunuzdan birkaç basamakla lagünün turkuaz sularına inebilirsiniz. Su sporlarını sevenler için seçenekler sonsuz… Üstelik bu sporların tadını çıkarmak için tecrübeli ya da atletik olmanız da gerekmiyor. Profesyonel rehberler

anahtara2

ANANTARA KIHAVAH VILLAS

Anantara Kihavah Villaları, yaşayabileceğiniz en güzel okyanus kaçamağı… Hem lüks hem de okyanusun sunduğu tüm güzelliklere çok yakın…
sayesinde balık avı gezileri ve dalış kurslarının güvenli ve eğlenceli olması garantili. Dünyanın en iyi dalış bölgelerine sahip olan Maldivler’de ve özellikle Kihavah’yı çevreleyen sularda büyük maviliğin içinde eşsiz keşifler yapacaksınız.

Sıradışı Restoranlar

Yemek yemek için de seçenekler aynı derecede geniş. Özellikle 4 tematik restorandan oluşan Deniz-Ateş-Tuz-Gökyüzü restoran kompleksinde lüks, dalgaların sesleriyle uyum içinde.
“Gökyüzü” size yıldızların altında nefis içkiler sunuyor, “Tuz” Asya mutfağının yaratıcı örneklerini Himalaya’lardan özel olarak getirtilmiş yekpare tuz bloklarının üzerinde servis ediyor. “Ateş” sazdan bir çatı altında gözlerinizin önünde ateş üzerinde Japon usulü Teppanyaki servis ediyor. Ancak sizi esas şaşırtacak ve büyüleyecek olan “Deniz” temalı restoran. Merdivenlerden bu camdan küre şeklindeki sualtı restoranına inerken gözlerinize inanamayacaksınız. Dünyanın birkaç su altı restoranından biri olan bu büyüleyici kürede yemeğinizi yerken balık sürülerinden gölgelerin arasında yavaşça süzülen devlere kadar rengarenk deniz yaşantısı gözlerinizin önüne serilecek. “Deniz” aynı zamanda dünyanın tek sualtı şarap mahzenine de sahip. Bu mahzende 90 yıla yayılan bir kav en seçici konukları bile memnun edecek seçkin şarapları barındırıyor.

Anantara Spa’da geleneksel ile modern uyum içinde biraraya geliyor. Profesyonel ekibimiz toprağın ve denizin bilgeliğinden ortaya çıkan ve doğal malzemelerle uygulanan kürler ile bedeni ve ruhu arındırıyor, zenginleştiriyor, dinlendiriyor ve sağaltıyor. Maldivler’e, özellikle Anantara Kihavah Villaları’na Ankara ve İstanbul’dan Güneydoğu yönünde sadece 6 saatlik bir uçuşla ulaşılabiliyor. Anantara’yı ziyaret edin ve ayakkabılarınızı bir kenara atıp kendinizi bu iklimin ve coğrafyanın büyüsüne bırakın. Anantara size ömür boyu unutmayacağınız sıradışı bir tatil vaadediyor.

kihavah-maldives.anantara.com