ARİŞ PIRLANTA – Evlilik Koleksiyonu Aşkla Çarpan Kalplere

ARİŞ PIRLANTA – Evlilik Koleksiyonu Aşkla Çarpan Kalplere

Hayatın yeni bir dönemine adım atmaktır evlilik… Bir olmuş kalplerin geleceğe uzanan sevgi dolu yolculuğudur… 0 en güzel yolculuk mücevherle taçlanır. Tektaşla atılır ilk adım… Bitmeyen sevginin mührü sonsuzluk halkaları; alyanslar… Elmas, inci, zümrüt, yakut birbirinden şık mücevherlerle şahitlik eder en mutlu anlara.

Evlilik ve mücevher birbirlerinden ayrı düşünülmeyen iki kavram, ister klasikten vazgeçmeyenlere ister trendlerin sıkı takipçilerine, gelinlerin güzelliğini süsleyecek sayısız seçenek bulunuyor. Tasarımlarıyla fark yaratan Ariş Pırlanta Evlilik Koleksiyonu ile evlenecek çiftlerin en mutlu günlerini mücevher ile taçlandırıyor.

Klasik çizgilerle modernizmi buluşturan Ariş Pırlanta, Evlilik Koleksiyonu’nda klasik çizgilerle, son dönem trendlerini ustalıkla buluşturdu. Ariş Pırlanta’nın zengin evlilik koleksiyonunda tektaşlardan setlere, alyanslardan aksesuarlara pek çok seçenek bulunuyor. Ariş Pırlanta koleksiyonları birbirinden şık tasarımlarıyla evlilik sezonuna damgasını vuracak.

Mutluluğa İlk Adım

Estetiğin ve zarafetin temsilcisi tektaş, bir ömür sürecek mutluluk dileğinin ilk halkasını oluşturuyor. Aşkı anlatmanın en güzel yollarından biri olan tektaş, Ariş Tektaş Koleksiyonu’nda birbirinden göz alıcı tasarımlarla karşınıza çıkıyor.

Koleksiyon’da çok nadir bulunan pırlanta tektaş seçenekleri bulunuyor. Uluslararası pırlanta derecelendirme kuruluşları tarafından en üst renk sınıfında “Exceptional VVhite” (Üstün Beyaz) olarak tanımlanan D Color tektaşlar, Ariş Pırlanta’nın Tektaş Koleksiyonu’nda pırlantase- verlerle buluşuyor. Her biri uluslararası sertifikaya sahip, sınırlı sayıdaki D Color tektaşlar, her pırlantaseverin hayallerini süsleyen eşsiz bir ışıltı getiriyor.

Birbiri için çarpan kalplerin bitmeyen aşkını mühürleyen tektaş yüzük, kolye ve küpeler ARİŞ’in yüzyılı aşan deneyimi ve yenilikçi anlayışıyla yeniden yorumlandı. Tektaş Koleksiyonu’nun her zevke hitap eden şık modelleri, pırlanta tutkunlarına klasikten moderne geniş bir yelpaze sunuyor.

Mucizevi Işıltı

Ariş Pırlanta, mucizevi aşklara, gelinlerin zarafetine ihtişamlı bir ışıltı sunan Miracle Koleksiyonu ile eşlik ediyor. Pırlantanın mucizevi ışığından ve oluşumundan ilham alan Miracle Koleksiyonu, seven kalplerin heyecanını ışığın sonsuz gücüyle taçlandırıyor. Ariş Pırlanta’nın m yıllık deneyimiyle işlenen, usta ellerde kusursuz bir işçilikle hazırlanan Miracle Koleksiyonu, uygulanan özel bir teknikle pırlantanın sonsuz ışığını yansıtan tasarımlardan oluşuyor.

Farklı ve Aşkınıza Özel

Aşkın, bağlılığın ve sadakatin simgesi olan alyans, sevgi dolu birlikteliklerin en önemli tanığı… Kalpleri birleştiren halkalar, ilklerin markası Ariş Pırlanta’nın eşi benzeri olmayan Parmak İzi Alyans Koleksiyonu’nda yeniden yorumlandı. Hayat boyu aşkınızın sembolü olarak üzerinizde taşıyacağınız zarif halkalar, Ariş Pırlanta’nın özel ve tescilli tasarımlara sahip Parmak izi Alyans Koleksiyonu ile daha da anlamlı hale geldi.

İhtişamın Yansıması

Geçmişin büyülü atmosferini yansıtan birer yıldızdır elmas takılar… Tarihe yazılmış aşkların izi, nice yaşam öyküsünün sessiz tanığı… Sonsuzluğun simgesi elmas, gelinlerin vazgeçilmezidir. Bugünden yarına en güzel duyguları saklayacak yıldız taneleridir… Modası hiç geçmeyen elmas takılar Ariş Pırlanta’nın hayranlık uyandıran koleksiyonlarında en özel ‘evet’lere şahitlik ediyor. Elmas kesimin harikulade ışık oyunlarıyla benzersiz hale gelen Ariş Elmas Koleksiyonu, klasik çizgilerle modern dokunuşları buluşturuyor.