DECORISTAN – MUTLULUK GETİREN TASARIMLAR

DECORISTAN – MUTLULUK GETİREN TASARIMLAR

Zengin kültürümüzün izlerini modern tasarımlarla birleştirerek yaşam alanlarınıza keyif ve şıklık katabilmek için yola çıktı Decoristan… Bu yolculukta esin kaynağı ise yüzyıllarca aşkı, mutluluğu, bereketi ve bağlılığı simgeleyen Saadet Düğümü motifi oldu… Anadolu’ nun eşsiz kültüründen miras kalan materyaller zanaatkarların elinde çağdaş tasarımlara dönüşerek hayat buldu.

Screen Shot 2015-02-13 at 15.28.47

Altın, gümüş, bakır, cam, doğal taş ve derinin kullanıldığı, tamamen el işçiliği ile hazırlanan özel tasarım dekoratif ürünler şık ve zarif bir formda sunuluyor.

Cam ve bakırın bütünleştiği sahanlar, kandiller, mumlar, altın kaplama ihtişamlı vazolar, doğal taşlardan ve nazar boncuklarından oluşan kâseler, inci ve gümüşün zarif birleşimiyle özel olarak dizayn edilmiş dekoratif ürünlerin yer aldığı geniş koleksiyonda zengin kültür mirasımız zarif ve ince işçilikle karşımıza çıkıyor.

Screen Shot 2015-02-13 at 15.29.07

Gerek hediyeleriniz için gerek ofisiniz ve eviniz için seçtiğiniz bu şık tasarımların yaşamınıza saadet düğümünün simgelediği aşkı, mutluluğu, bereketi ve bağlılığı taşımasını dileriz. www.decoristan.com