Doğanın Koynunda Tatil

Doğanın Koynunda Tatil

Arkası dağ, önü deniz, adeta saklanmış bir tatil mabedi… Öyle bir saklanmış ki doğa ananın koynuna, öyle yürüyüp gidemezsin… Ya kuş olup uçmalı buraya ulaşmak için, ya balık olup yüzmeli…

Evet, otelin kara yolu yok. Ancak sizi, kendi deniz vasıtaları ile Bozburun Limanı’ndan karşılıyor ve dünyada sayılı güzellikteki bir denizin üzerinde, cennetin ilk dakikalarını yaşatmaya başlıyorlar…

Ayak bastığınız büyüleyici kıyı artık sizin, içinde adeta okşarcasına yüzdüğünüz, tam üstünde yemek yediğiniz billur deniz de öyle… Kendinizin gibi hissedeceğiniz özel bir tesiste ve tabiat ananın şefkatli kollarındasınız artık. Utulmayacak bu tatil sizin seçiminiz…

Otel 2012 yılında tamamlanmış olup, ilk merhabadan son hoşça kala kadar, konfor ve hoşnutluğunuz için tüm gerekenler en ince detayına kadar düşünülmüştür. Gündüz güneş ve deniz, gece yıldız ve yakamoz devamlı misafirlerdir. Gerçek sessizliği burada duyabilir, en güzel doğa seslerine burada doyabilirsiniz. Dokunulmazlık, ulaşılmazlık, konfor, keyif ve lezzet, hepsi size dair.

Tamamı süit olan ada ve deniz manzaralı odalar, her biri farklı ayrıca birbirinden rahat ve tabiata uyumlu malzemelerle döşenmiştir. Bol çeşitli taze Ege balıkları ve otları ile, her çeşit zevke hitap edebilecek seçenekleriyle restorandan lezzet taşmaktadır. Gecenin tonuna kaliteli hizmeti ile eşlik edecek olan benzersiz manzarasıyla teras barı, işini hobi olarak görüp keyifle yapan bir ekibe sahip.

Denizin kıyısında, ya da üzerinde bir iskelede, görülesi bir manzara eşliğinde nefis ve leziz deneyimler…

Tatil sabahı tamamı doğal, köy ürünleriyle bezenmiş, açık büfe bir kahvaltı gibisi var mı? Güne nefis bir başlangıç garantisi sunuluyor burada.

Beldenin, bilinçli avlanma sayesinde devam eden balık zenginliği, usta şeflerin elinde sanata dönüşmekte, buna Ege’nin taze otları ve kendine has mezeleri de eklendiğinde tam bir ziyafet yaşanmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü servis personeli, arzu ettiğiniz takdirde size mutfakla ilgili bilgi vermeye isteklidir.


Baldan Suites, Bozburun her türlü zevke hitap edebilecek çeşitlilikteki alakart seçenekleri, misafirlere gastronomik bir mutluluk yaşatmaya yeterlidir.
http://www.baldansuites.com