FASHION & TRAVEL MAGAZINE İlkbahar 2017 Sayısı Çıktı

Hızla değişen bir dünyada yaşıyoruz. Zaman akıp gidiyor. 1980’li yıllarda moda ve müzik alanında ünlü olan yıldızların çocukları bugün spotların altında kendi ünlerini kutluyorlar. Topmodel Cindy Cravvord’un 15 yaşındaki kızı Kaia Gerber, onlardan biri. Birkaç ay önce Marc Jacobs Make-Up’ın yeni yüzlerinden biri olduğu açıklandı. Şimdi yüzü reklam panolarını süslüyor. İngiliz oyuncular Jude Law ve Sadie Frost’un kızları İris de Burberry Make-Up için kameraler karşısına geçti. 16 yaşındaki İngiliz güzel tam bir Burberry hayranı. İlk pusetinin Burberry marka olduğunu anlattı gazetecilere gülerek. Hayatlarını, ilk günden itibaren spot ışıklarının altında yaşamaya alışmış olan bu genç kızların kameralarla barışık olmalarına şaşmamalı. Onlar zaten sosyal medyada ünlüydü! Bazılarının sosyal medyada yüzbinlerle, milyonlarla ölçülen takipçileri var…

Öte yandan 1980’li yıllarda moda dünyasının “yaramaz çocuğu” olarak adlandırılan 1952 doğumlu Jean Paul Gaultierde yaratıcı kariyerini her sezon Paris Haute Couture Haftası’nda sergilediği koleksiyonlarla sürdürüyor. Onunla gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajı seveceğinizi umuyoruz.

Bu sayıda ayrıca moda dünyasından iki genç kadın tasarımcıya da yer verdik. Lanvin’in kadın koleksiyonlarının tasarımcısı rolüne soyunan Fransız Bouchra Jarrar ve koleksiyonlarıyla dikkat çeken Türk moda tasarımcısı Gül Ağış.

Keyifle okuyacağınız bu röportajların dışında Fashion8cTravel’da ilginizi çekecek pek çok farklı konu bulacağınızı umuyoruz.