Fashion & Travel Magazine Yaz 2020 Sayısı Çıktı

Bir önceki sayımızı çıkaralı sadece üç ay mı oldu? Bana yıllar gibi geliyor. Şubat ayı başında New York Fashion Week’i izlemek için Amerika’daydım. Defileler, davetler, partiler, yemekler, akraba ve arkadaş ziyaretleri arasında, dünyanın uzak bir ülkesi olan Çin’de görülen Covid-19 isimli bir hastalık beni hiç endişelendirmiyordu. Şubat sonlarına doğru yurda döndüğümde de durum farklı değildi. Ama sonra hepimizin hayatı aniden değişti. Hastalık pandemiye dönüştü. Kimimiz için değil yurt dışına çıkmak, evden çıkmak bile hayal oldu!

Aylardır dünya çapındaki bir pandeminin ortasındayız. Yaz mevsiminin geldiği bugünlerde herkes artık tatil yapmaya hazır! Önlemler gevşetiliyor, yasaklar kalkıyor. Ama tedbiri elden bırakmamakta fayda var. Fashion&Travel Magazine Yaz 2020 sayısında otelcilik sektöründen yöneticilerden otellerde alınan tedbirlerle ilgili görüş aldık. Size lüks kamping ve villada tatil gibi güvenli tatil alternatifleri hazırladık.

Yazarlarımız, pandemi günlerinde sanat ve moda ile ilgili derlemeler yaptı. Bu yazılarımızı ilgiyle okuyacağınıza eminim.

Ve belki de en çok kozmetik ürüne bu sayımızda yer verdik. Evde çok vakit geçirdiğimiz pandemi günlerinde kendimizi şımartıp saçımıza, cildimize bakım yapacağımız ürünler öneriyoruz size.

Hepsi bu kadar değil… Astrolojiden teknolojiye, modadan sanata pek çok farklı konuda yazılarımız, röportajlarımız Fashion&Travel Magazine’ı okurken karşınıza çıkacak.

Hepinize iyi okumalar diliyorum… Sağlıkla kalın…