Gelin Makyajı

Gelin Makyajı

Düğün gecenizde saç ve makyaj konusunda profesyonel yardım alıyor da olsanız, düğünden en az bir hafta önce bir deneme yaptırmanızı öneririz. Duvağınız ile saç renginiz, kesiminiz uyumlu mu, makyajda kullanılan renkler sizi tatmin ediyor mu? Bu ve benzeri sorularınıza cevap almış olursunuz. Makyajınızı yapacak kişinin ürünlerine de göz gezdirin. Fondöten, ruj gibi bazı ürünleri siz amayı tercih edebilirsiniz.

1) GIOGIO ARMANI MAKE-UP, POWER FABRIC

Bu kusursuz kapama özelliğine sahip kalıcı fondöten, yüksek pigment konsantrasyonu içeren EYE TINT LIQUID EYE SHADOW formülünden esinlenen pigment ilaveli formüle sahip. Povver Fabric, kusursuz kapama ve muhteşem bir tutuş sağlarken kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltır ve cildin nefes almasını olanak sağlar. Düğün geceniz için ideal bir seçim olacak.

2) GUERLAIN, LA PETITE ROBE NOIRE LIPCHEEK TINT

Dudaklara ve yanaklara uygulanan nemlendirici ve dolgunlaştırıcı etkiye sahip bu renk verici jel, hem dudaklarda hem de yanaklarda kullanılabiliyor. Düğününde dudaklarında doğal bir renk ama hafif bir dolgunluk isteyenlere öneririz.

3) YSL BEAUTY, KISS & BLUSH DUO STICK

Tek üründe iki renk, hem ruj hem de allık. Size sınırsız görünüm sunan, kullanımı eğlenceli ve nüde renklerden çarpıcı kırmızı renklere uzanan yelpazesiyle düğün gününüz için de deal. Altı farklı rengiyle dudaklarınızda ve yanaklarınızda pürüzsüz mat bir dokunuş istiyorsanız Kiss & Blush Duo Stick tam size göre!