GÖCEK’E GİTMEK İÇİN EN ÖNEMLİ SEBEP D-RESORT GÖCEK

GÖCEK’E GİTMEK İÇİN EN ÖNEMLİ SEBEP D-RESORT GÖCEK

D-Resort Göcek konuklarına sunduğu, dinlenme, eğlenme, sağlık, spor ve lezzet alternatifleriyle Göcek’in en önemli tatil ve dinlenme adresi olarak parlıyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip 103 konforlu odası, huzur veren kanallar arasında yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, barları, dünyaca ünlü ESPA terapistlerinin görev yaptığı D-SPA’sı, İstanbulluların günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için uğrak noktası olan D-Gym spor merkezi, toplantı ve etkinlik salonlarıyla D-Resort Göcek butik tatil anlayışını farklı bir boyuta taşırken, kısa haftasonu kaçamakları için de kendini en ideal seçenek kılıyor. Her odası maksimum konfor hedeflenerek modern Akdeniz tarzında dekore edilen otel, bölgede beyaz kumsalıyla ön plana çıkıyor. Dalaman Havaalanı’na sadece 20 dakika uzaklıkta bulunan konumu da otelin en önemli özelliklerinden…

Tadı Damağınızda Kalacak Lezzetler

D-Resort Göcek’in restoranları da gerek ambiyansları gerekse çok özel lezzetleriyle dikkat çekiyor. Denizin üzerindeki konumuyla Göcek’te benzersin olan The Breeze restoran, bölgenin en taze deniz, balık ve et ürünlerini misafirlerine sunuyor. Ana binada bulunan, açık ve kapa- lı alanlarıyla hizmet veren Olive Tree Restoran ise sabahları açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde uluslararası mutfakların en göz- de tatlarını hazırlıyor. Çam ağaçlarından gelen hafif esintiler eşliğinde, günün her saatinde keyifli vakit geçirmenizi vaat eden Pool Bar lezzetli atıştırmalık sevenlerin vazgeçilmezi. D-Resort Göcek’in bu sezon hiz- met vermeye başlayan en yeni mekanı Q Lounge ise, Göcek koyunun ve D-Marin Göcek’in muhteşem manzarasını gözler önüne seren konu- mu ve benzersiz panoramasıyla, açılır açılmaz tüm tatil tutkunlarının ilgi odağı oldu. Bölgeyi Çağdaş Japon mutfağıyla da tanıştıran Q Lounge, robata ile pişirilen eşsiz lezzetleri özel yapım kokteylleriyle birlikte sof- ralarınıza getiriyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde başlayan canlı DJ per- formansları ise eğlencenin ritmi en üst seviyeye yükseltiyor.

Spa’nın Benzersiz Adresi

D-Resort Göcek bünyesinde bulunan D-SPA, gerçek anlamda sıra dışı bir spa merkezi… Yüzde yüz doğal ESPA ürünleriyle, her biri ESPA tara- fından eğitilen terapistlerle hizmet veriyor. Üç farklı kattan oluşan spa merkezinde vitality havuz, iki özel abachi ahşap sauna, buhar odası, buz istasyonları, dinlenme suitleri, mistik Türk Hamamı, tamamıyla gelenek- sel ve Asya masajlarına ayrılmış özel bir kat bulunuyor. 1500 metrekare- lik bu mekanın bünyesinde en yeni teknoloji ekipmanlarla donatılmış, gün ışığı alan spor ve fitness merkezi D-GYM misafirlere spor yapmanın keyfini yaşatıyor.

Ayrıcalıklı Aktiviteler

Konuklarına keyifli zaman geçirmeleri için birçok ayrıcalıklı hizmet su- nan D-Resort Göcek’te vaktinizi, dilerseniz otelden ücretsiz olarak alabi- leceğiniz bisiklet ile kasabayı dolaşarak, dilerseniz sahil şeridinde yapa- cağınız keyifli bir yürüyüşle geçirebilirsiniz. Deniz tutkunları için, dünya çapında en prestijli destinasyon haline gelen adalarıyla meşhur eşsiz Göcek koylarının keyfini otele ait lüks tekneyle çıkartmak ta mümkün.

Özel Anların Butik Adresi

D-Resort Göcek; üstün hizmet anlayışına eşlik eden kusursuz servis ve hizmet kalitesiyle en romantik günlerinde çiftlere hayallerinin gerçeğe döndüğünü hissedecekleri, unutulmaz bir düğün vaat ediyor. Yeşilin maviyle buluştuğu Göcek’in en özel noktasında yer alan otel, açık hava ve deniz kenarı imkanlarıyla tüm olanaklarını çiftlerin hizmetine sunu- yor. Keyifli toplantılar için de önemli bir merkez olarak da öne çıkan otel iki bölüme ayrılabilen modern toplantı salonu ile işini keyfe dönüştür- meyi prensip edinenlerin de vazgeçilmez adresi. Butik grup toplantıla- rının yanı sıra bahçe ve havuz alanı; kaliteli hizmet anlayışı ile banket ve kokteyl organizasyonlarını unutulmayacak birer anıya dönüştürüyor. Toplantı hizmetleri kapsamında internet ve teknik malzemeler ücretsiz olarak sunuluyor.

www.dresortgocek.com.tr

Rezervasyon: Tel: +90 252 661 0900 e-posta: reservation@dresortgocek.com.tr