GOLDEN KEY HİSARÖNÜ

GOLDEN KEY HİSARÖNÜ

Okaliptüs ağaçları ve çiçeklerle çevrelenmiş yaşam alanı, benzersiz kırmızı kumlu plajı, mavinin her renge dönüştüğü Marmaris’in eşsiz denizi, dağlar ve Hisarönü’nün yaşam sevinciyle dolu havasıyla Golden Key Hisarönü Haziran da sezonu açtı.

Ailelerin huzurve keyif dolu bir tatil geçirmekiçin tercih ettiği Golden Key Hisarönü, doğa ile uyumlu 30 süitiyle Marmaris’in yanı başında, doğa ile iç içe biryaşam sunuyor. Çocuklarınızla birlikte eğlenceli saatler geçirirken, kendinize ayırdığınız zamanları huzur içinde değerlendirebilirsiniz.

Otelin en önemli özelliklerinden biri de konuklarına sunduğu doğal ve sağlıklı lezzetlerdir. Bölgedeki yetiştiricilerden gelen taptaze domatesler, biberler, salatalıklar, ev yapımı reçeller, köy yumurtalarından hazırlanan omletler ve fırından yeni çıkan taptaze ekmekler ile açık büfe kahvaltı ile güne sağlık dolu bir başlangıç yapabilir, deniz kenarındaki  la carte restoranda Akdeniz ve Türk mutfağının en özel lezzetlerini tadabilirsiniz. Ayrıca, havuz başında fırından yeni çıkmış kekler, börekler, poğaçalarve kurabiyelereşliğinde 5 çaylarına davetlisiniz.

Golden Key Hisarönü’nde tatilinizi geçirirken yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki… İsterseniz bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfe çıkabilir, isterseniz bir dağ bisikleti ile doğa gezintisi yapabilir, isterseniz de Jeep Safari ile maceraya atılabilirsiniz. Ayrıca, Golden Key Hisarönü dünyanın en güzel koyları ve denizine ulaşım sağlar. Gulet ve yat kiralama imkânının yanı sıra günübirlik turlar ile bölgenin muhteşem koylarında keşif gezilerine çıkabilirsiniz.