Hollywood Yıldızları Burada Gençleşiyor: THE LIFECO

Hollywood Yıldızları Burada Gençleşiyor: THE LIFECO

Hollywood yıldızların tercih ettiği well-begin ve detoks merkezi olarak adından sıkça söz ettiren The LifeCo; Bodrum, Antalya ve Phuket’teki merkezlerinde zayıflama, kilo kontrolü, anti-ageing, karaciğer temizliği, yoğun arınma gibi programlarının yanı sıra yoğun iş temposundan kendine zaman ayıramayan ancak sağlıklı yaşama ilk adımı atmak isteyenler için özel olarak oluşturduğu GetFit & Healthy programı ile misafirlerini sağlık ve keyif dolu bir dünyaya davet ediyor.

The LifeCo; yaz sezonuna zinde ve hafiflemiş girmek isteyenleri detoks ve sağlıklı beslenme programları eşliğinde keyif veren masajlar ve özel terapiler ile yoğun bir programa alıyor; eğitimler ve workshoplar ile “günümüz yaşam koşullarında sağlıklı yaşayabilme ve sağlıkla yaş alma” felsefesini misafirlerinin günlük yaşamlarına taşıyor. The LifeCo’nun tamamı konaklamalı olarak hizmet veren well- being merkezlerinde tüm programlaregzersiz seansları, nefes terapileri ve zihin detoksu gibi birbirinden özel ve farklı uygulamalar ile destekleniyor.

Dört günden başlayan, 7,10,14 gün olarak da tercih edilebilen The LifeCo programları, sabahın erken saatlerinde iyot kokan deniz havasında bedensel rahatlamayı sağlayan keyifli bir yoga seansı veya yeşillikler içinde keyifli bir yürüyüş ile başlıyor. Altı farklı beslenme ve detoks programı arasından kişinin ihtiyacı doğrultusunda uzmanlar tarafından belirlenen lezzetli öğünler, misafir tesis içinde her nerede ise oraya özel olarak servis ediliyor. Kişinin beslenme programı; SPA terapileri, fitness programları, turbosonic uygulaması, infrared sauna, luminette ışık terapisi, uzak doğu masajları, yoga-meditasyon seansları, güzellikve well-aging terapileri, sağlıklı yaşam üzerine bilgilendirici eğitimlerde destekleniyor. Böylece misafirin program süresince daha etkin şekilde arınması ve yenilenmesi sağlanıyor.

The LifeCo’nun müdavimleri arasında Kate Moss, Naomi Campbell, Kelly Brook, Woody Harrelson’ın yanı sıra Türk cemiyet hayatından birçok iş adamı ve Nebahat Çehre, Güneri Civaoğlu, Ayşe Arman, Nurgül Yeşilçay, Mert Alaş, Metin Hara, Gupse Özay, Uğur Yücel gibi isimleryer alıyor.