İkinci Nesil Ünlüler

İkinci Nesil Ünlüler

Şimdi ünlü olma sırası onlarda… 1980’li yıllardan beri güzellikleri, yakışıklılıkları ve yetenekleriyle kendilerinden bahsettiren ünlüler, olgunluk dönemlerini yaşarken sıra çocuklarında… Size ünlü ebeveynlere sahip, şöhret basamaklarını büyük bir hızla tırmanan dört çarpıcı yüz tanıtmak istiyoruz. Gün, onların günü artık…

Kaia Gerber

  • Marc Jacobs Beauty’in Kampanya Yüzü
  • Topmodel Cindy Crawford’un Kızı

Cindy Cravvford’un 15 yaşındaki kızı, annesi kadar güzel ve yetenekli olduğunu şimdiden ispatladı. Geçtiğimiz aylarda Marc Jacobs Beauty’nun yeni yüzü olduğu açıklanmıştı. Ve şimdi de ilk ürün videosuyla karşımızda: Highliner Matte Gel Eye Crayon. Kabarık saçları, leopar spor montuyla gördüğümüz Kaia, topmodel özelliklerine sahip olduğunu gösteriyor bize. Bu filmi, kesinlikle yenileri izleyecek.

Staz Lindes

  • Punk Garage Müzik Grubu The Paranoyds’un Gitaristi
  • YSL Make-Up’ın Yeni Global Yüzü
  • Babası: Dire Straits’in Gitaristi Hal Lindes

Moda dünyasının sıradışı yüzleriyle birlikte çalışan Fransız modaevi Saint Laurent, makyaj alanında da YSL ürünleri için de aynı yöntemi benimsedi. Müzisyen ve model Staz Lindes artık YSL Make-up’un yeni yüzü. Punk-garage müzik grubu The Paranoyds’un solisti ve gitaristi olan Kaliforniyalı “it-girl” Staz Lindes, aynı zamanda fotoğrafçı. Saint Laurent’in eski kreatif direktörü Hedi Slimane tarafından keşfedildikten sonra moda kariyeri de başlamıştı. Kocaman dudakları, etkileyici mavi gözleriyle Staz, Yves Saint Laurent Beauty’nin baştan çıkarıcı güzellik manifestosuna mükemmel uyum sağlıyor. Zoe Kravitz, Cara Delevingne gibi çarpıcı isimlerin ilham perisi olduğu YSL Beauty, güzellik yolculuğuna Staz Lindes’in çarpıcı güzellik karakteriyle devam edecek. YSL Beauty’nin yeni global güzellik ve makyaj elçisi olan Staz Lindes, hem güzelliği hem de çarpıcı kimliğiyle dikkat çekiyor. Staz Lindes, müzik aşkını 1980’lerin sevilen rock müzik grubu Dire Straits’in gitaristi olan babası Hal Lindes’den alıyor olsa gerek…

Frances Bean Cobain

  • Marc Jacobs’ın Kampanya Yüzü
  • Müzisyen Kurt Cobain ve Courtney Love’ın kızı

Ünlü Amerikalı moda tasarımcısı Marc Jacobs, Francis Bean’in marka yüzü olacağını bizzat kendi instagram hesabından açıklamıştı. 24 yaşındaki modelle yıllar önce henüz iki yaşındayken tanıştığının altını çizen Jacobs, uzun süredir onunla çalışmak istediğini söylüyor. Enerjisine ve orijinalliğine hayran. Sonuçta ortaya çıkan kampanya görselleri çarpıcı. Bir karede Frances Bean dağınık saçlarıyla üzerinde koleksiyondan bir baby-doll elbiseleyle karşımıza çıkıyor. Annesi Courtney Love, 1990’larda bu tarz elbiseleri tarz olarak benimsemişti. Frances Bean de, kamera karşısına erken yaşta geçmişti aslında. Hepimiz onu Nirvana’nın klibindeki bebek olarak tanıyoruz zaten.

Iris Law

  • Burberry Beauty’nin Yeni Yüzü
  • İngiliz oyuncular Jude Law ve Sadie Frost’un kızı

16 yaşındaki İris Law, taze bir yüz olarak güzellik dünyasındaki kariyerine başlıyor, ilk olarak Burberry Beauty’nin Liquid Lip Velvet adındaki dudak parlatıcısını tanıtımını üstlenen İris, Burberry Beauty’nin tanıtım yüzleri Edie Campbell, Cara Delevigne, Lily Donaldson, Rosie Huntington-VVhitely gibi isimlerin izinden gidiyor. Ünlü olmak, tüm gözlerin üzerinde olması ise çok alışkın olduğu birşey. Henüz okulda da olsa, modelliği çok seviyor ve sürdürmekte de kararlı. Burberry markasını da çok seviyor; “Düşünsenize, ilk pusetim Burberry’di” diyor heyecanla.