JLO YENİDEN

JLO YENİDEN

Şarkıcı, oyuncu ve girişimci JLO ve büyük aşkı Ben Affleck, 2000’li yılların başında herkesi şaşırtarak nişanlanmıştı. Bizi bundan daha fazla şaşırtan şey, 2021’de yeniden bir araya gelmeleri oldu belki de. İkili bu kez evlilik kararlarını hayata geçirdi ve 2022 yılında imzaları attılar.

“Sonunda hayatımın her parçasını hiç pişmanlık duymadan yaşadığım bir noktadayım” diyor 53 yaşındaki Jennifer Lopez. “Her parçamı seviyorum. Bedenim, sesim, seçimlerim ve hatta hatalarım… Bunların hepsi zaman içinde beni ben yapan şeyler ve beni bugün olduğum yere getirdi. Kendi değerimi anlamamı sağladı.”

 

Ergen Annesi
Lopez-Affleck çifti, aralarında toplam beş çocuğa sahip. Lopez’in 15 yaşındaki ikizleri Max ve Emme, eski eşi Marc Anthony’den. Ben Affleck’in ise eski karısı Jennifer Garner’dan 17 yaşında Violet, 14 yaşında Seraphina ve 11 yaşında Samuel olmak üzere üç çocuğu bulunuyor. 53 yaşında hala son derece seksi bir imaja sahip olan JLO’yu 5 ergen annesi olarak düşünmek zor! O ise bunu sörf yapmaya benzetiyor. Verdiği bir röportajda şöyle dedi; “Bir nevi dalgaların üzerinde yürüyor gibi hissediyorum kendimi. Sörf yapmak gibi bir şey. Eyvah, az önce devrildim. Şimdi tekrar ayağa kalktım…”

Lopez’e göre annelerin işi daha zor çünkü ergenler her zaman babalarından taraf oluyor. Ergen annesi olmaksa onun kendi annesini daha iyi anlamasını sağlamış.

Hayat Mücadelesi
Jennifer Lopez’in hayatı mücadeleyle geçti. Bir JLO olmak kolay değildi. Hollywood’a ilk geldiğinde burada olmak onun için yeterliydi. Ama zaman geçtikçe, Latin kökenli bir oyuncu olarak romantik bir komedide başrolde oynamak için hizmetçi dışında bir rol kapmak için mücadele etmek zorunda kaldı.

Kadınların Gücü Adına
Bugünlerde kendi hayat hikayesini anlatacağı bir yapım üzerinde çalışıyor. Şirketi Nuyorican Productions ile rol aldığı ‘Hustlers’, Netflix filmi ‘The Mother’, ‘The Fosters’ ve ‘Shades of Blue’ gibi dizilerin de aralarında bulunduğu pek çok projenin yapımcılığını üstlendi. Kadınları güçlü kılmak için gerçek bir mücadele veriyor.

“Erkeklerin yaptığı her şeyi yapmak istiyorum” diyor Lopez.

2024 yılı başında çıkması planlanan otobiyografik müzik albümü ‘This is Me…Now’, 2002’deki ‘This Is Me…Then’in devamı niteliğinde ve bir Prime Video filmiyle birlikte sunulacak.

Jennifer Lopez, kendisine sorulduğunda 2024 yılının daha yoğun geçeceği yorumunda bulunuyor. “Bekleyin ve görün” diyor ünlü sanatçı.

Ona göre eğlence sektöründe kadınların çok güçlü olduğu bir döneme girdik. Sinema ve sahne dünyasında kadınlar özgürce kendi hikayelerini istedikleri gibi anlatıyorlar. “Kariyerleri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olan ve kendi materyallerini yaratan harika kadın yapımcılar, yönetmenler ve aktörlerle birlikte, Hollywood’daki kadınlar için çok heyecan verici bir dönemden geçiyoruz. Uzun zamandır bunun zemini hazırlanıyordu. Ancak bazı şeyler zaman alıyor” diyor Lopez.

’Yaş Alma’ Olayı
53 yaşındaki Jennifer Lopez, yaş almanın ve deneyim kazanmanın insanı zenginleştirdiği görüşünde. Ona göre sinema ya da televizyonda 30 yaşını geçmiş kadınların yaşlı diye etiketlenmesi geçmişte kaldı. “İnsanlar, kadınların yaşlandıkça daha seksi hale geldiğini fark etti. İnsan yaş aldıkça bilge olur. Yani yaşlandıkça kazandığınız güzellik, bilgelik.”

Lopez’in amacı kendini geliştirmeye ve istediği yaşa kadar çalışmaya devam etmek. Bu yaş 70 olabilir, hatta 80, 90 bile olabilir. Sınır koymaya ne gerek var! JLO, daha uzun yıllar kendisinden söz ettireceğe benziyor…

Intimissimi X JLO
Intimissimi’nin ince işçiliği ile Jennifer Lopez’in sınırsız yaratıcılığı eşsiz bir koleksiyonda buluştu. Dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez, Intimissimi’nin küresel elçisi olduğunu açıkladı. Lopez, markanın İlkbahar/Yaz 2023 kampanyası için renkli iç çamaşırlarıyla poz verdi.

Ünlü oyuncu, Intimissimi’yi geçen yıl İtalya’da tatil yaparken keşfettiğini açıkladı ve yüzü olduğu marka hakkında şunları söyledi: “İtalya’yı seviyorum; insanları, modası, kültürü, yemekleri ve tarihi… Intimissimi’yi keşfettiğimde; değerli ipekleri, romantik dantelleri, güzel kesimleri, etkileyici kalıpları ve girift tasarımları ile hemen ilgimi çekti. Bir Intimissimi kadını olmaktan gurur duyuyorum ve beni kendine güvenen, canlı ve güçlü niteliklere sahip biri olarak görmelerinden onur duyuyorum.”

İtalya’dayken tanıştığı Intimissimi markasına hayran kalan Jennifer Lopez, markanın ilkbahar-yaz 2023 koleksiyonunda küresel marka elçisi olarak karşımıza çıkmıştı. Kadınsı hatlarıyla her zaman adından söz ettiren Lopez, markanın renkli seksi iç çamaşırlarıyla kamera karşısına geçmişti. Intimissimi sonbahar-kış sezonu içinse kendi tasarladığı bir kapsül koleksiyon ile yeniden moda sahnesine adım atıyor.

Jlo’nun kişisel gelişim yolculuğu ve derin dönüşümünü anlatan yeni albümü “This is me…Now”dan ilham alan koleksiyon, modern ve sofistike duruşuyla dikkat çekiyor. Kadınlığın özünü kutlayan bu koleksiyon üç farklı renk seçeneğiyle de her stile hitap ediyor. Intimissimi’nin ince işçiliğinin Jennifer Lopez’in sınırsız yaratıcılığıyla buluştuğu özel iç çamaşırı kapsül koleksiyonu satışta.

Bu kapsül koleksiyonun ismi, Jennifer Lopez’in kişisel gelişim yolculuğunun derin dönüşümünü anlatan yeni albümü “This is me… Now”dan doğrudan ilham alıyor. Koleksiyonun adı, JLO’nun evrimini, kendini yansıtmasını ve gerçek benliğini kucaklamasını ele alıyor. Dikkat çekici bir paralellikle, iç çamaşırı koleksiyonu da aynı büyüme ve içsel güç temalarını dokusuna ustalıkla işliyor. Ortaya, modern, sofistike ve güçlü olmanın özünü vurgulayan bir iç çamaşırı koleksiyonu çıkıyor. Intimissimi’nin mükemmel işçilik ve yenilikçi tasarıma olan bağlılığı, Lopez’in kadınlığa bakış açısını ortaya koyması ve kadınlığın özünü kutlayan bir koleksiyon yaratması için mükemmel bir zemin hazırladı.

Intimissimi X JLo Koleksiyonu, kadınlara özgü duygusallık ve zarafeti uyumlu bir şekilde iç içe geçiren türünün tek örneği bir iç çamaşırı koleksiyonu yaratmaktan ilham alıyor. Her kadının kendine güvenen, özgün bir şekilde feminen ve tartışmasız bir şekilde güzel hissetmesine ve İtalyan iç çamaşırı sanatı aracılığıyla benzersizliğini ifade etmekten gurur duymasına yardımcı olma yönündeki ortak tutkuyu somutlaştırıyor. Büyük bir özenle hazırlanan koleksiyon, markanın eşsiz bir duyusal deneyim sunma konusundaki kararlılığını yansıtan lüks bir çekicilik sağlayan ipek kumaşlar ve rafine danteller gibi yüksek kalite malzemeler ve incelikle işlenmiş detaylar sunuyor. Jennifer Lopez koleksiyonunu zarif bir detay olan sinek kuşu sembolü ile tamamlıyor. Şans, dayanıklılık ve canlı enerji çağrışımlarıyla sevilen bu sembol Jennifer Lopez için derin bir öneme taşıyor. Bu sembolün dahil edilmesi, parçalara kendi eşsiz özünü katarak ekstra bir anlam kazandırıyor.

Özenle seçilen renk paleti üç farklı seçeneği sunuyor: siyah, şampanya ve yeşim yeşili. Zamansız siyah, sofistikeliğin özünü yansıtan klasik bir cazibeye sahip olup, zarif şampanya tonu incelikli bir dokunuş arayanlar için mükemmel olan bir incelik ve zarafet duygusunu ifade ediyor. Son olarak, Jennifer Lopez’in en sevdiği renk olan canlı ve yoğun yeşim yeşili, cesur bir duruş sergilemek isteyenlere hitap ediyor.