KADINLIĞIN SEMBOLÜ- ANGELINA JOLIE

KADINLIĞIN SEMBOLÜ- ANGELINA JOLIE

Şüphesiz ki o Hollywood’un en göz alıcı ve en yetenekli oyuncularından biri. Gerek şahsına münhasır etkileyici duruşu, gerekse gişe rekorları kıran kült filmleriyle Angelina Jolie şimdiden efsaneler bölümüne adını yazdırmayı başardı. Dönemin en etkili isimlerinden biri olan güzel oyuncu, özel hayatı ve yardımsever ruhuyla da gönlümüzü her daim fethetmeyi başarıyor.

 

Angelina Jolie, 2000 yılında “Girl Interrupted” filmiyle En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü aldığında bizlere sıra dışı güzelliğinin yanı sıra beyazperde de ne kadar id dialı olduğunu göstermişti. Dönem dramlarından animasyonlara, kült klasiklerden yönetmen koltuğuna oturduğu filmlerine kadar o her zaman beyazperdenin ikonik isimlerinden biri olan Jolie, bu başarısının yanı sıra Brad Pitt ile olan evliliği, altı çocuklu geniş ailesi, iddialı kıyafet seçimleri ve yardımsever ruhuyla da her daim çok konuşulmaya devam etti. Şimdiler de ise yüzü olduğu parfüm reklamı ve 2020 yılında vizyona girecek olan bir Marvel yapımı ‘The Eternals’ filminde Thena rolünü seslendirecek. 2015’teki ‘By the Sea’ filminden 2019’a yani ‘Malefiz: Kötülüğün Gücü’ne kadar ne-redeyse dört yıl uzun metrajlı bir filmde yer almayan Jolie, bu sene bizleri sesi ve yer aldığı reklam filmindeki güzelliği ile büyülemeye hazırlanıyor.

 

YENİ BİR KOKU

2017’de Guerlain Notes of a Woman parfümünün yüzü olan Angelina Jolie, şimdi de markanın klasik kokusu Mon Guerlain’ın orijinal Eau de Parfum, Eau de Toilette, Bloom of Rose ve Florale’in ardından beşinci varyasy-onu olan Mon Guerlain Eau de Parfüm Intense’in kampanyasında yer alıyor. Bu reklam filmi için Kamboçya’daki tropik yeşilliklerle çevrili evinin kapılarını açan Angelina Jolie, filmde tüm etkileyiciliğiyle gözlerinizin içine bakıyor. Üst no-talarında bergamot ve lavanta, alt notalarında yasemin, gül ve iris çiçeği, bazında ise vanilya, paçuli, sandal ağacı, kumarin ve meyan bulunduran yoğun ve çekici bir parfüm.