KEYİFLİ TATİL İÇİN SON TEKNOLOJİK ÜRÜNLER

KEYİFLİ TATİL İÇİN SON TEKNOLOJİK ÜRÜNLER

Tüm yıl yaz tatilini beklediğinizi biliyoruz. Hayatınızı kolaylaştıracak, tatil keyfinizi ikiye katlayacak, eğlenceye doymanızı sağlayacak son teknolojik ürünleri bir araya getirdik. Bu ürünlerle tatiliniz unutulmaz olacak.

Her Yerde Müzik Keyfi

t2

Philips’in yeni su geçirmez kablosuz hoparlörü BT2200, bu yaz tatilcilerin yanından hiç ayırmayacağı, müziği havuzda ve denizde bile en kaliteli sesle dinlemelerini sağlayacak bir hoparlör. Bu sportif tasarımlı taşınabilir kablosuz hoparlör; ısıya ve suya dayanıklı olmasıyla fark yaratıyor. Üstelik hafif olması da kullanımı kolaylaştırıyor. 2.8 W çıkış gücüne sahip BT2200, su üstüne bıraktığınızda sizinle birlikte suyun yüzünde kalabiliyor. Dahili şarj edilebilir piliyle istediğiniz yerde müzik dinleyebileceğiniz ürünü, her yere taşımak için kendi askısını kullanabiliyorsunuz.

Retro ve Havalı

t3

Lomography trendine kendinizi kaptırmak için tatilden daha iyi bir zaman olmaz. 60’lı yılların kült efsanesi Diana’nın rüya gibi, ışıldayan, lo-fi fotoğraflarını Diana
F+ ile çekebilirsiniz. Aynı görünüm aynı kaliteyi sunan bu fotoğraf makinesiyle pinhole fotoğraflar çekmek ve tüm Diana F+ aksesuarlarını kullanmak da mümkün. Tak ve patlat Diana+ Flaşı ve fotoğrafları renklendirebilen jel filtresi de bulunuyor. Nişantaşı Brandroom mağazasında bulabilirsiniz

Kablosuz Rahatlık

t4

Sürekli hareket halindeyseniz, Jabra Step Wireless tam size göre. Üstün ses kalitesi ve rahatlığıyla sizi kablolardan kurtaran Jabra Step Wireless, müzik, oyun ve aramalarınızda özgürlüğü yeniden keşfetmenizi sağlıyor. Kablodaki kontroller sayesinde müzik ve aramaların yönetilmesini kolaylaştıran Jabra Step Wireless, ses yalıtımlı kulaklıklarıyla etkileyici bir ses sunarken, kulağınızdaki duruş açısıyla da müziğinizden tek bir notayı bile kaçırmıyor.

Görünür Olun

t5

Go Led sırt çantası bisiklete binerken, spor aktivitelerinizde ve doğa gezilerinizde Led paneli sayesinde görünür olmanızı sağlıyor. Özellikle bisikletçiler, patenciler, scooter kullanıcıları ve yürüyüş yapanlar için geliştirilen Goled, led paneli ve ışık yansıtan bantları sayesinde gece ve gündüz yaptığınız aktivitelerinizde size üstün güvenlik ve görünürlük sağlıyor. Led panel sayesinde “sağa dönüş, sola dönüş, ileri ve dikkat” olmak üzere 4 farklı işareti görüntüleyebiliyorsunuz. Led paneli, gidona ya da istediğiniz yere asabileceğiniz kablosuz uzaktan kumanda sayesinde yönlendirebiliyorsunuz. Ayrıca Goled’in yarı saydam yağmurluğu, led ışığının dışardan görünmesine izin verirken, kuvvetli yağışlarda bile çantanızı ve içindeki eşyalarınızı korumanızı sağlıyor.

Su Geçirmiyor

t6

Pentax Ricoh, su geçirmeyen dijital fotoğraf makinesi, 2.2 metre yükseklikten düşmeye ve darbeye dayanıklı. İyi aydınlatmaya sahip olmayan su altı ve gece çekimlerinde ya da kapalı alan spor çekimlerinde bilr yüksek kaliteli fotoğraflar çekebiliyor.

Anıları Saklamak İçin

t7

Canon Connect Station CS100 ile en sevdiğiniz anları, fotoğraf makineniz ve akıllı cihazlarınızdan kaydedebilecek, izleyecek ve paylaşabileceksiniz. Evinizde 1TB’a kadar içeriği saklayabileceğiniz bir merkezi hub işlevi gören bu cihaz, görüntülerinizin hangi hafıza kartında veya cihazda olduğunu hatırlama endişesini de ortadan kaldırıyor.