KOLEKSİYON İLE EVE DÖNÜŞ

KOLEKSİYON İLE EVE DÖNÜŞ

Koleksiyon, 43 yıllık deneyimini yeni imaj kampanyasıyla özetliyor.

Durmadan değişen, farklılaşan, yoğunlaşarak akan hayat temposu içinde kendini bulmak, arınmak ve özüne varmak isteyen şehir insanları için gerçek rota evlerinden, kendi kalelerinden geçiyor. Kişinin geleneklerine, gördüklerinde, tattıklarına, deneyimlerine göre şekillenen yaşam alanları onu özüne götüren bir yol, kendi ile buluşmasını saylayan bir mekan oluyor. Çağdaş dünyanın yoğun insanları kendi olma’ süreçlerini evlerinde gerçekleştiriyor. Buluşmalar artık evlerde… Kalabalıklar konfor içinde ağırlanıyor ve evler kutlamaların merkezi oluyor.

Geçmişten, kültürlerden, mevsimlerden, sanattan esinlenip tutku dolu evler yaratan Koleksiyon, yeniçağın farkındalığını ‘öze dönüş’ temasıyla vurguluyor. Koleksiyon kampanya kapsamında ‘Şimdi Eve Dönüş Zamanı, Şimdi Evde Koleksiyon Zamanı’ sloganıyla 43 yıllık geçmişindeki deneyimleriyle yaşam alanlarındaki kültürü, konforu, modernizmi, huzuru, tatları, dokuları sorgulatıyor. Evde yaşamın ancak iç dünyanın huzurlu yansımasıyla oluşacak kökleri sağlam bir kültür olduğunu anlatan kampanya Koleksiyon’un kurulduğu günden bu yana oluşturduğu düsturun kısa bir özeti niteliğinde.

Kampanyayı vurgulamak için çekilen Koleksiyon reklam filmi, sinemada ve sosyal medyada izleyicilerle buluşuyor. Yaratım süreci ve prodüksiyonu AD-Stop reklam ajansı tarafından gerçekleştirilen film için yaklaşık 40 kişilik bir ekip çalıştı. Koleksiyon Tarabya merkez ofisinde çekimleri gerçekleşen filmin yönetmeni Burak Yelkenci, görüntü yönetmeni ise Hakkı Yazıcı. Filmin müziği ise pek çok ünlü Hollyvvood yapımında yer alan müzisyen Emir Işılay imzası taşırken, Michael Jackson gibi ünlü sanatçıların projelerinde yer alan çellist Tina Guo ise etkileyici üslubuyla bu besteye hayat veren isimlerden bir tanesi.

Kampanyaya sosyal medya üzerinden #EveDönüşZamanı ve #EvdeKo- leksiyonZamanı etiketleriyle katılabilir ve paylaşımları takip edebilirsiniz.

Screen Shot 2015-02-13 at 15.15.25

KOLEKSİYON HAKKINDA

Mimar Faruk Malhan tarafından 1972 yılında Ankara’da kurulan Koleksiyon mobilyadan cam, porselen ve tekstil ürünlerine oldukça zengin bir ürün gamını tam 40 yılı aşkın süredir tüketicilerin beğeni ve hizmetine sunmaktadır. Koleksiyon, 1988 yılından bugüne Tekirdağ’da 86 bin metrekarelik alanda kurulu kapasitesi ile ev ve ofis mobilyası üretimi yaparak Londra’dan Kahire’ye dünyanın 15 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya tasarımı anlayışıyla, endüstri ürünlerinden çok, düş ve düşüncelerin ürünlerini yaratmaya çalışan Koleksiyon’un çalışma kültürü üzerine odaklanan yenilikçi konseptleri sayesinde Türkiye ve dünyada birçok büyük şirket ofislerinde Koleksiyon Mobilya ürünlerine yer vermektedir. Ev mobilyasındaki yeni yaşam alanı kurgusu ile de dikkat çeken Koleksiyon hakkında detaylı bilgiye www.koleksiyon.com. tr’den ulaşabilirsiniz.