METROPOL PALACE BELGRAD

METROPOL PALACE BELGRAD

Park içerisindeki konumu, eşsiz konaklama imkanları ve hizmet anlayışıyla Metropol Palace Belgrade, size unutulmaz bir Belgrad tecrübesi yaşatıyor.

Açılış tarihi 1957 olan bu çarpıcı otel, şehrin elit, kültürel açıdan nüfuz sahibi insanları ve yabancı konukları ağırlayan, Balkanların en lüks
otellerinden biri olarak kabul ediliyor. Otelde, zarif Maria Callas Süiti, nefes kesen Park Manzaralı Süit, Belgrad Süiti, çatı katındaki Nikola Tesla Penthouse Süiti ve Belgrad’ın en güzel manzarasına sahip tavandan yere kadar pencerelere sahip Presidential Süit dahil olmak üzere çağdaş tarzda tasarlanmış 198 oda ve 38 süit bulunmaktadır.

Şıklığın ve rahatlığın ön planda tutularak döşendiği oda ve süitler çağdaş bir tarza sahip ancak dekorasyonlarıyla otelin inşa edildiği yirminci yüzyıl ortalarına da gönderme yapıyor. Metropol Palace’da ayrıca konferanslar, toplantılar, resepsiyonlar ve partiler için ideal mekanlar bulunuyor. Balo salonları, konferans salonları, restoranlar ve lobinin yanı sıra bahçesi gibi çeşitli alanlar konferanslardan akşam yemeklerine, özel partilerden düğün resepsiyonlarına, toplantılara ve çok daha fazlasına kadar her türlü etkinliğe ev sahipliği yapabilir.