LÜKSÜN TANIMI – RIXOS PREMIUM GÖCEK SUITES & VILLAS

LÜKSÜN TANIMI – RIXOS PREMIUM GÖCEK SUITES & VILLAS

Rixos Premium Göcek Suites & Villas, doğası gereği Akdeniz deneyimi sunan, mutlak lüksü sessiz ortamıyla ustaca birleştiren gizli bir köşe…

Göcek’in kalbinde, Dalaman Havalimanı’na yalnızca 20 kilometre mesafede bulunan Resort, iki Göcek marinası arasında yer alır ve çam ağaçlarının huzur veren bahçelerin, gözlerden uzak kumsalın ve Anjana Spa’nın ortasında 206 adet şık suite ve villalara sahiptir. Rixos Premium Göcek gün boyu kendinizi rahat hissettirecek, hoşça vakit geçirmenizi sağlayacak yeme içme deneyimlerinin çeşitli seçkilerinden ilham almış ultra her şey dahil konsepti sunar.

Rixos Premium Göcek’te Anjana Spa ve çocuklara özel Rixy Club dahil kapsamlı eğlence ve sağlık olanakları bulunmaktadır. Anjana spa doğayla baş başa sağlık odaları, Türk hamamı, buhar banyosu ve Techno spor salonu & fitness merkezine sahiptir. Günlük yoga, sağlık ve fitness sınıfları, havuz aktiviteleri, tenis kortu, plaj voleybolu ve pek çok özel aktiviteler konukların konakladıkları süre boyunca sıkılmaksızın eğlenmelerine yardımcı olacak.

Konaklama deneyiminizi tamamlamak üzere Rixos Premium Göcek, tüm konuklarının Göcek koylarını keşfetmesi için konaklamaları süresince bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz bir tekne turu ayrıcalığı yaşatmaktadır.

rixos2

Rixos Premium Göcek Villaları

Gözlerden uzak bir koyda uzanan Rixos Premium Göcek Villaları çarpıcı bir doğal güzellik, huzur ve sükunet vaat ediyor. İster romantik bir ambiyans ister aileniz için egzotik bir destinasyon arayın, Resort’a tekne ile 10 dakikalık bir mesafede bulunan villalar özel ve sofistike bir zarafet ortamı sunar. Rixos Premium Göcek, her birinde özel yüzme havuzu ve kumsala doğrudan geçiş bulunan 14 adet villadan oluşmaktadır. Özel ve ferah villalar iki veya beş yatak odalı olarak hem aileler hem de çiftler için ideal bir konaklama opsiyonudur.