MALDİVLER’DE BİR CENNET – FILITHEYO ISLAND RESORT

MALDİVLER’DE BİR CENNET – FILITHEYO ISLAND RESORT

Yemyeşil yağmur ormanlarıyla ve bembeyaz ince kum plajlarıyla nefes kesen tropikal adaya hoş geldiniz. Filitheyo Resort, Maldivler’in en el değmemiş mercan adalarından biri olan, renkli deniz yaşamı ve parlak mercanlarla çevrili Faafu Mercan Adası’nda kurulu gerçek bir cennet.

Filitheyo Island Resort, gerçek bir tatil cenneti… Burada yapabileceğiniz pek çok şey var. Ilık turkuaz lagünde yüzebilir, yıldızların altında özel bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilir ya da civar adaları keşfetmek için tekne turlarına katılabilirsiniz. Dinlenmek ve gevşemek, tatilinizin tadını çıkarabilmeniz için Filitheyo’nun uzman ekibi, güleryüzlü hizmetleri, sonsuz imkanları ve bir çok aktivite ve gezi ile hizmetinizde.

Screen Shot 2015-03-07 at 11.44.45
Maldivler’in bu büyüleyici tatil köyünde hiç bir yerde görülmemiş, olağanüstü bir Spa’nın tadını çıkarabilirsiniz. Adanın tam kalbindeki ormanın içinde yer alan Spa, rengarenk tropikal bitki örtüsünün ortasında sakin bir vaha gibi sizi kucaklar. Hünerli terapistler, hem Bali’ye özgü hem de uluslararası terapi yöntemleriyle emrinizde.

Filitheyo aynı zamanda bir dalış cenneti. Adayı çevreleyen mercan resifleri, çeşitli tropikal balıklar, köpekbalıkları ve vatozlar gibi her türlü deniz canlısına yuva oluşturuyor. Werner Lau dalış merkezi ayrıca bir çok dalış gezisi alternatifi de sunuyor.

Screen Shot 2015-03-07 at 11.44.51

Deniz kenarında yer alan sonsuzluk havuzu, doğal biçimi ve ortasında yüzerek ulaşılan barıyla gün batımını izlemek için mükemmel bir seçenek.