Omega’nın İlham Perisi: KAIA GERBER

Omega’nın İlham Perisi: KAIA GERBER

90 LARIN İKONİK SÜPERMODELİ CINDY CRAWFORD UN MODA DÜNYASINA BIRAKTIĞI GÜZELLİK MİRASI KAIA GERBER, BİR YANDAN KENDİ KULVARINDA EMİN ADIMLARLA İLERLERKEN BİR YANDAN DA CRAWFORD’ MİRASINI SÜRDÜREREK OMEGA’NIN İLHAM PERİSİ OLMAYA DA DEVAM EDİYOR. KENDİNE HAS STİLİ VE DURU GÜZELLİĞİYLE JENERASYON Z’NİN EN İDDALI SÜPERMODELLERİ ARASINDA YERİNİ ALAN KAIA GERBER’I BİZ DE YAKIN TAKİBE ALDIK!

Annenden aldığın en iyi moda veya kariyer tavsiyesi nedir?

Annem bana her zaman içgüdülerimi takip etmemi söyler ve onunda aynı taktiği uygulayıp ne kadar başarılı olduğunu görünce, annemi gerçekten dinlemem gerektiğini anladım.

 

Sosyal medya, moda endüstrisinde yepyeni bir alan. Yaratıcılığını göstermekte sana nasıl bir faydası oldu? (Örneğin, sadece günlük hayatını ve kişisel stilini mi paylaşıyorsun, yoksa marka işbirliklerin oluyor mu?)

Ben sosyal medyayı eğlence olarak kullanmayı seviyorum ve bence dünyada çok az bulunan filtresiz alanlardan biri. Bu yüzden de insanlara gerçekten kim olduğumu göstermek için kullanıyorum.

 

Tarzını ifade ederken kol saatinin yeri nedir? Sence kol saati takmak hala genç kızlara mı uygun?

Bence bugünün modern dünyasında saatini söylemek için kol saatine ihtiyaç yok, ama kol saatine sahip olmak özel bir duygu ve benim neslimde tarih konusunda büyük eksikler var. Bu yüzden benim için kol saatine sahip olmak klasik, kaliteli bir görüntüye sahip olmak demektir ve bende çok önemli hisler uyandırıyor.

 

OMEGA saatleri hakkında neleri seviyorsun?

Ben OMEGA ile büyüdüğüm için bu markayı çok seviyorum ve bana hep etrafımda beni seven insanlar olduğunu hatırlatıyor. Bu yüzden kendimi bildim bileli OMEGA ile bir aileyiz.

 

Stilini yaratırken kimden ilham alıyorsun? Geçmiş zaman stillerinden ilham aldığın hiç oldu mu veya annenin giydiği parçaları hiç kullandın mı? Yoksa hep İleriye mi bakıyorsun?

Bence, benim stilim her yöne çekilebilir ve her yerden ilham alabiliyorum. Ama kesinlikle annemin kıyafetlerini giymeyi çok seviyorum ve kendi stilime uyarlamaya çalışıyorum.

 

Dolabının olmazsa olmazı olan parçası nedir?

Spor ayakkabılarım olmadan yaşayamam. Gerçekten yapamam.

 

Sevdiğin bir OMEGA anın var mı?

OMEGA’yı düşündüğüm zaman aklıma her zaman annemin beni ve ağabeyimi Olimpiyat Oyunlarına götürdüğünü hatırlıyorum, hatta OMEGA ile düzenlenen tüm spor etkinliklerine katılıyorduk. İnanılmaz keyifli vakit geçiriyorduk. Bu sırada ben, annemin OMEGA ile çalıştığını bile bilmiyordum ve etkinlik sırasında ortadan kayboluyordu, biz de etrafta koşuşturarak eğleniyorduk. Bunlar benim severek hatırladığım anılarım.

 

Ailenizde hepiniz çok meşgulsünüz, beraber vakit geçirmek için nasıl zaman yaratıyorsunuz?

Ben ve ağabeyim büyüdükçe birlikte vakit geçirmemiz daha da zorlaştı bu yüzden vakit bulabildiğimiz zaman özenli değerlendirmeye çalışıyoruz. Vaktimizi sakince geçirmeyi tercih ediyoruz. Bu yüzden bir araya geldiğimizde izleyebildiğimiz kadar film seyrediyoruz veya yiyebildiğimiz kadar beraber akşam yemeği yiyoruz. Ne zaman aynı ortamda ailemle bulunsam değerini daha iyi anlıyorum.