ÖZEL BİR YEMEK MOLASI

ÖZEL BİR YEMEK MOLASI

St. Regis Brasserie’nin farklı damak tatlarına hitap eden menüsü, özel bir yemek molası ile kendini ödüllendirmek isteyenlere ve kurumsal sınırlarından çıkıp yeni keşifler arayanlara Nişantaşı’nda farklı lezzetler sunuyor.

Lezzet tutkunlarını kişiselleştirilmiş yeniliklerle şaşırtmaya devam eden Nişantaşı’nın favori durağı St. Regis Brasserie, menüsünde her zevke ve her tercihe hitap eden farklı lezzetleri bir araya getiriyor. St. Regis İstanbul’un giriş katında müşterilerine keyifli bir ortam sunan St Regis Brasserie’nin geniş menüsü Türk ve yabancı misafirler tarafından beğeniyle karşılanıyor.

Menünün bu yılki favorilerinden biri, dünyada da oldukça popüler olan “kase”, yani “bowl” akımının örnekleriydi. Dünya mutfağından özenle seçilen ve “kase” içerisinde sunulan bu yeni menü ile misafirlerine farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlayan St. Regis Brasserie, tazeliği yaşam felsefesi haline getirenlere hitap ediyor. Çeşit çeşit yeşilliğin, sebze, tavuk, balık, et, yaban pirinci, kinoai, kuru bakliyat gibi eşlikçilerle birlikte sunulduğu St. Regis Brasserie’nin bu yeni “kase” menüsünde besin değeri yüksek vegan ve vejetaryan tatların yanı sıra, günü tatlı bir mola ile taçlandıracak seçenekler de bulunuyor. Misafirler dilerlerse kendi tercihlerine göre kendi kişisel salata kaselerini oluşturabiliyorlar. St. Regis Brasserie, özel menüsünde zencefil turşusu, guacamole ve yerfıstığı gibi ilave seçenekler de sunarak misafirlerini zengin kaselerle yaratıcılıklarının sınırlarını zorlamaya davet ediyor.