PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

Bulgaristan’ın ödüllü kayak oteli, misafirlerine ayrıcalıklı bir ortam ve hizmet sunuyor.

Kayak teleferiğine 700 metre mesafede, Pirin Dağı’nın eşsiz

manzarasına hakim olan otel, seçkin stili ve lüks donanımlarıyla sakin ve dinlendirici bir atmosfer sunan 111 oda ve süite sahip. “Premier Collection” odaları her zaman en iyisini talep eden konukları için daha ayrıcalıklı bir ortam ve hizmet sunuyor.

Screen Shot 2015-02-13 at 19.12.31

Bulgaristan otel ve Restoran Birliği tarafından “2013 Yılın Restoranı” ödülünü alan “Amvrosia” a la carte restoran, sıcak ve samimi bir ortamda çağdaş dünya mutfağının seçkin lezzetlerini sunuyor. “Dionysos” açık büfe restoran ise her sabah mükellef bir Amerikan açık büfe kahvaltı ve her akşam da tematik bir açık büfe akşam yemeği sunuyor. “Nectar”

Bar, geniş alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri ve özel kokteyllerin yanı sıra seçkin lezzetlerden oluşan bir bar menüsüyle hizmet veriyor. Yaz aylarında havuz başındaki Pool Bar güneşin ve temiz dağ havasının tadını çıkarırken içkinizi yudumlayabileceğiniz bir alternatif.

Premier konferans salonu gün ışığıyla aydınlanan havadar ortamıyla iş toplantılarınız için en iyi hizmeti vermeye hazır.

Screen Shot 2015-02-13 at 19.12.49

‘Victoria Spa” geniş kür yelpazesiyle eksiksiz bir dinlenme ve yenilenme imkanı sunuyor.

Kış aylarında uluslararası kayak merkezimizde kış sporlarının eğlencesini, yaz aylarında ise açık hava aktivitelerinin heyecanını konfor, lüks içerisinde dinlendirici bir ortamda yaşayabilirsiniz.

Premier özel ve unutulmaz anlar yaratır.