ŞİMDİDEN EFSANE – JALEN GREEN

ŞİMDİDEN EFSANE – JALEN GREEN

PACO RABANNE SİZİ YENİ BİR İKON OLAN JALEN GREEN İLE TANIŞTIRIYOR. KENDİSİ ÖZGÜN BİR HİKÂYE İLE ANLATILAN DÜNYANIN EN TANINMIŞ KOKULARINDAN BİRİNİN YENİ YÜZÜ. HENÜZ 20 YAŞINDA YÜKSELEN BİR YETENEK. JALEN, CALIFORNIA’DAN GELEN, ÇALIŞKAN, AZİMLİ VE KENDİNİ MESLEĞİNE ADAMIŞ TAVRIYLA GELECEĞİ PARLAK PROFESYONEL BİR BASKETBOL OYUNCUSU. ONU SAHA İÇİNDE VE DIŞINDA ÜNLÜ YAPAN DA BU HATTA PACO RABANNE’NIN ONU INVİCTUS’UN YENİ YÜZÜ YAPMAYA KARAR VERMESİNİN NEDENİ DE BU.

Jalen’in yakın zamanda 2021 NBA Seçmeleri’nde 1. tur, 2. sıradan Houston Rockets takımına seçilmesi göz önüne alındığında, zamanlama mükemmeldi. Arka arkaya gelen başarılarla tam bir zafer kazandığı söylenebilir.

Jalen günümüzün yükselen yeni NBA yıldızı ve Paco Rabanne tarzında çağdaş sporların yeni yüzü. Büyüleyici bir bakış, bulaşıcı bir enerji ve daha da önemlisi, tanık olması şaşırtıcı olan sarsılmaz bir motivasyon. NBA’e geçmeden önce, genç adaylara profesyonel kariyerlerine mentorluk alırken başlama şansı veren NBA’nin resmi küçük ligi olan G League’e eşi benzeri görülmemiş bir yolculuk yaptı. Jalen, en iyi üniversite tekliflerini geri çeviren ilk sporculardan biri olarak tarihe geçti ve hedeflerine geleneksel olmayan ama yine de istekli bir tavırla ulaştı. Şimdiden birçok genç sporcuya kurallara uymadan hayallerinin peşinden gitmeleri için ilham vereceği kesin. Ve kendi sözleriyle durumu şöyle ifade ediyor; “Hedeflerimi ve hikayemi yeniden yazmaya çalışıyorum, kendim için en iyi versiyonum olmayı öğreniyorum.” Aynı zamanda bu yüzü olduğu yeni Invictus’un manifestosunu yansıtan cesur bir ifade. Aynı zamanda mükemmel bir birlikteliğin başlangıcı.

Jalen’in hikayesi California’da, altıncı sınıfta Amatör Atletizm Birliği’nde basketbol oynayarak başlıyor. Küçük bir çocukken bile her gün beş saat antrenman yapıyormış. Her yaştan insana ilham verebilecek olağanüstü bir enerji. Green, hala gelişmeye devam ediyor ve Amerika Birleşik Devletleri’ni uluslararası olarak da temsil ediyor. Arjantin, Formosa’daki 2017 FIBA 16 Yaş Altı Amerika Şampiyonası’nda ABD adına milli takımının ilk maçına çıktı ve takımının altın madalya kazanmasına yardımcı oldu. Altın madalyayı kazandıktan sonra Arjantin’deki 2018 FIBA 17 Yaş Altı Basketbol Dünya Kupası’nın MVP’si seçildi ve Yunanistan’daki 2019 FIBA 19 Yaş Altı Basketbol Kupası’nda ABD’ye bir altın madalya daha kazandırdı. Sadece bu değil, ESPN tarafından 2020 yılında sınıfının 1 numaralı basketbol oyuncusu olarak açıklandı. Takımın, yaşının ötesinde bir güce sahip olan en genç üyesi. Modern erkekliğin vücut bulmuş hali.

Jalen genellikle şutör guard olarak oynuyor ve kendisi seçkin oyun tarzı ve el becerileriyle hem saha içinde hem de saha dışında tehdit oluşturacak çok yönlü yetenekleriyle tanınıyor. Kobe Bryant gibi efsanelerle karşılaştırılıyor.

Bir evlat bir erkek kardeş ve bir yıldız kısacası Jalen Green yükselişteki bir yıldız… Ve onun saha içindeki ve dışındaki yolculuğu daha yeni başlıyor.

INVICTUS’UN YENI YÜZÜ

Hiçbir efsane takımı olmadan tamamlanamaz. Invictus’un mesajını farklı ve tamamlayıcı sesler aracılığıyla iletmesi, devam eden bu proje için önemliydi. Aslında, farklı evrenlerden azınlıklara görünürlük sağlamak, Paco Rabanne ekibinin hayal ettiği gibi kampanyanın önemli bir parçasıydı. Bu nedenle Jalen Green’e ana filmde ilgi çekmek ve enerji vermek için beş ilham verici genç adam eşlik ediyor.

Çok yönlü yıldızlar takımıyla tanışın. Irkçılığa kırmızı kart gösteren ve kendini ifade etme özgürlüğünün kanıtı olan profesyonel futbolcu Ouissem Belgacem. Defalarca şansa meydan okuyan Paralimpik İspanyol tenisçi Daniel Caverzaschi. Model ve dövüş sanatları şampiyonu Soulivan Baur. Ve son olarak, Yunan top model Iasonas Laios ve Z kuşağının yükselen yıldızı model Nicolas Pene.

Birlikte, Invictus’un güçlü değerlerini bir bütün olarak temsil ediyorlar. Kişisel ve kolektif bir güçle sınırlandırılmadan, karşılaştıkları engelleri ve her daim zafere koşuşlarını bizimle paylaşıyorlar.

Modern maskülenliğin çok yönlü ifadesini dünyayla paylaşan Paco Rabanne için radikal bir değişiklik. Yeni ve çeşitli, daha karmaşık ama kesinlikle daha mutluluk veren bir maskülenlik. İkonik güçlü kokunun baş döndürücü mirasından yepyeni cesur bir ifade. Yeni oyuncular için yaratılan çarpıcı bir koku; mükemmelliğe bir adım daha yaklaşan Invictus Platinum.

Her yerde her daim zafere ulaşan Platinum her zamankinden daha büyük, daha cesur ve daha yoğun. Duyguları harekete geçiren, destansı başarılar için yaratılmış, ellerinden gelenin en iyisi olmaya çalışan herkes için bir koku. Çok fazla açıklama yapmaya gerek, Rabanne’nin gücüyle Invictus, şimdi çok daha güçlü ve yeni zorluklara göğüs germeye hazır.