SOFITEL DUBAI DOWNTOWN

SOFITEL DUBAI DOWNTOWN

Birleşik Arap Emirlikleri’nden Dubai’nin hareketli merkezinde, dünyanın en yüksek binası Burj Halife’nin tam karşısında bulunan Sofitel Downtown Dubai oteli, iş ve tatil amaçlı bulunanlara lüksü ve şıklığı yaşatıyor.

Sofitel Dubai Downtown, Fransız zarafetiyle günümüz sofistikeliğini birleştiren şehrin merkezinde 5 yıldızlı lükse sahip bir otel. 31 katlı otelin 350 oda ve süitleri, şık restoranları, barları ve havuzlu terası, Dubai şehri ve hatta Arap Körfezi’ne hakim muhteşem manzaralara sahip.

Sofitel Dubai Downtown’da bulunan çok özel restoranlarda farklı ülkelerin mutfaklarını tadabilirsiniz. Lobide bulunan pastane ise sizi Paris sokaklarına götürecek.

Oteldeki Sofitel So Spa ve So Fit güzellik ve fitness salonları dinlenmeniz ve kendinizi sağlıklı his- setmenizi sağlamak için pek çok olanağa sahip. İçsel huzurunuzu bulmanız için terapi odaları, özel banyoları olan iki hamam, kese, kuru sauna ve buhar odaları bulunuyor. Otelin beşinci katında ise Burj Halife manzaralı çok büyük bir açık yüzme havuzu da var. Burada fitness rutininizi tatilde de uygulamaya devam edebilirsiniz.