ULTRA LÜKS VİLLALARDA TATİL KEYFİ: ALYA SIERRA BODRUM

ULTRA LÜKS VİLLALARDA TATİL KEYFİ: ALYA SIERRA BODRUM

Bodrum’un incisi Torba’da bulunan size özel deniz manzaralı, korunaklı ve özel havuzlu ultra lüks villalar…

Türkiye’nin gözde tatil beldesi Bodrum, Torba’da yer alan Alya Sierra Villa butik otelde dört mevsim huzurlu tatil sizleri bekliyor. Doğayı ve yeşîlîîçînde barındıran deniz manzarasıile sükunetin, sessizliğin ve konforun bulunduğu muhteşem Ege’de seçkin bir lokasyon. Alya Sierra Villa, 10.000 m2 üzerine kurulmuş toplam 12 adet lüks villadan oluşmaktadır. Villalar farklı tipte 3+1 ve 4+1 olup keyifli ve lüks bir konfora sahiptir. Butikvilla otel, yeşil yamaçlardan Torba koyuna bakmaktadır. Dilerseniz özel villanızın salon, oda veya terasında ya da havuz başında deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Otel, Torba sahiline 2 km, Bodrum şehir merkezine 4 km, havaalanınaise 28 km mesafededir. Tesisiçinde resepsiyon, her villa için özel otopark, cafe, sauna, özeljakuzi, oyun salonu, mini club ve kablosuz internet bulunmaktadır. Ayrıca otelde çok amaçlı toplantı salonu imkanı da vardır. Tesis, 12 ay açık olup, uzun ve kısa dönem kiralama imkanı mevcuttur.

Ultra Deluxe Villa

Tesiste toplam 3 adet Ultra Deluxe Villa bulunmaktadır. 200 ila 230 m2 arası büyüklüğe sahip bu villalar, doğa ve deniz manzaralıdır. Villalar, 4 oda ve 1 salondur. Villaların salonları deniz ve doğa manzaralıdır. Havuz kenarları ahşap olup, villanın salonundan direk havuz kenarına çıkılabilir.

Premium Villa

Tesiste toplam 9 adet Premium Villa vardır. 135 ila 150 m2 arası genişliğe sahip, doğa ve deniz manzaralı bu villalar, 3 oda ve 1 salon barındırır. Villalar, görsel olarak muazzam bir dekora sahiptir. Tesiste zengin sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve öğlen meyve servisi verilmektedir. Ayrıca, çocukların oyun oynayabilecekleri mini club ve oyun alanı bulunur. Balayında Alya Sierra’yı tercih edecekler için de özel sunumlar mevcuttur. Tüm sezon huzurla tatil yapın…